BEST NEO VEST
Softshell -Weste
57.034.10
14,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Winterweste mit Kapuze
JET MEN isch e liechti gsteppti Weschte mit weichem Polschter, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangs- und milde Wätterbedinige. S'suubere und funktionelle Design macht si geignet für Arbeitsuniforms, Teamkleidig und Promotionsgebruch und bietet Komfort und Bewägigsfreiheit de ganzi Tag.
Us 100% Nylon mit ere glatten, agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmeschutz ohni zuesätzlichs Volumen. D'Weschte het zwei Fronttäsche für alltäglichi Sache, währed elastischi Paspelierig um d'Schultre und Täsche en suubere Abschluss und verbesserte Passform gwährleischtet. Au i de Fraueversion erhältlich.
Wichtigschti Merkmale:
Polschter-Weschte • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig für besseri Passform • Liechti Wärmeschicht • Geignet für Arbeitschleidig und Promotionsgebruch
S
Stocks: 113
L
Stocks: 702
XL
Stocks: 3.376
XXL
Stocks: 1.375
3XL
Stocks: 350
| Color | Price | S | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14,90 € | Stock |
113
|
702
|
3.376
|
1.375
|
350
| |
| 14,90 € | Stock |
30
|
244
|
468
| |||
| 14,90 € | Stock |
56
|
| Color | Price | S | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14,90 € | Stock |
113
|
702
|
3.376
|
1.375
|
350
| |
| 14,90 € | Stock |
30
|
244
|
468
| |||
| 14,90 € | Stock |
56
|
| Code | 57.034.10-S |
| Model | JET MEN |
| Description | JET MEN isch e liechti gsteppti Weschte mit weichem Polschter, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangs- und milde Wätterbedinige. S'suubere und funktionelle Design macht si geignet für Arbeitsuniforms, Teamkleidig und Promotionsgebruch und bietet Komfort und Bewägigsfreiheit de ganzi Tag. Us 100% Nylon mit ere glatten, agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmeschutz ohni zuesätzlichs Volumen. D'Weschte het zwei Fronttäsche für alltäglichi Sache, währed elastischi Paspelierig um d'Schultre und Täsche en suubere Abschluss und verbesserte Passform gwährleischtet. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Polschter-Weschte • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig für besseri Passform • Liechti Wärmeschicht • Geignet für Arbeitschleidig und Promotionsgebruch |
| Brand | EXPLODE |
| Color | Schwarz |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.31 kg |
| Zusammensetzung | 100% Nylon |
| Stickerei | |
| Material | Nylon |
| Geschlecht | Herren, Für Damen und Herren erhältlich |
| Bar code | 8605025690209 |
| Documentation | Prüfungsbericht |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.41 x 0.39 m |
| Carton gross weight | 7.18 kg |
| Carton volume | 0.096 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |