BERRY
Keramiktasse, 300 ml
44.146.11
1,35 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramiktasse, 330 ml
LUNA isch e Steiguet-Tasse mit ere moderne und trendige Form und emene Fassigsvermöge vo 300 ml, designt zum sich visuell abzheebe in ziitgenössische Promotionskampagne. Mit ere matte Oberflächi und ere umfangriiche Palette vo aktuell beliebte Farbe ergänzt die Tasse eifach verschideni Firmeelogos und Markenidentitäte und bietet e helli und uuffälligi Leinwand für visuelli Präsentation. Zuesätzlich zu ihrem aaspräächende Design isch LUNA au geignet für Gravur, was subtili und eleganti Personalisirig ermöglicht wo de Wert als Firmegeschänk wiiter erhöht.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 300 ml • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 3.062
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,35 € | 3.062 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.185 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.676 | 0 | ||
| 1,35 € | 4.782 | 0 | ||
| 1,35 € | 5.415 | 0 | ||
| 1,35 € | 0 | 0 | ||
| 1,35 € | 1.160 | 0 | ||
| 1,35 € | 6.886 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,35 € | 3.062 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.185 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.676 | 0 | ||
| 1,35 € | 4.782 | 0 | ||
| 1,35 € | 5.415 | 0 | ||
| 1,35 € | 0 | 0 | ||
| 1,35 € | 1.160 | 0 | ||
| 1,35 € | 6.886 | 0 |
| Code | 44.146.11 |
| Model | LUNA |
| Description | LUNA isch e Steiguet-Tasse mit ere moderne und trendige Form und emene Fassigsvermöge vo 300 ml, designt zum sich visuell abzheebe in ziitgenössische Promotionskampagne. Mit ere matte Oberflächi und ere umfangriiche Palette vo aktuell beliebte Farbe ergänzt die Tasse eifach verschideni Firmeelogos und Markenidentitäte und bietet e helli und uuffälligi Leinwand für visuelli Präsentation. Zuesätzlich zu ihrem aaspräächende Design isch LUNA au geignet für Gravur, was subtili und eleganti Personalisirig ermöglicht wo de Wert als Firmegeschänk wiiter erhöht. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 300 ml • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Dunkelgrau |
| Dimension | Ø 8.8 x 8.5 cm |
| Package | 36/12 |
| Net weight | 0.30 kg |
| Lasergravur, Tampondruck, Keramikdruck | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 300 ml |
| Bar code | 8605040099582 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 36 |
| Carton dimensions | 0.425 x 0.3 x 0.3 m |
| Carton gross weight | 11.86 kg |
| Carton volume | 0.038 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
| Empfohlener Drucktyp | Keramikdruck, Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 4 cm |