HETTA SOFT
Elektrisches Feuerzeug
41.229.10
3,50 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 1200 ml
D BUFFALO Sportflasche mit eme Fassigsvermöge vo 1200 ml isch e ideali Wahl für intensivs Training, Outdoor-Aktivitäte und langi Tagesroutine. Gmacht us hochwertigem PETG-Plastik, bietet si uusgezeichneti Langläbigkeit, Stossresistänz und sicheri Alltagsverwendig (BPA-frei). Ihri einzigartigi Form isch sorgfältig designed für en bequeme Griff und eifachi Handhabig. D Flasche het Messmarkierige für bequems Verfolge vo de tägliche Wasserufnahm. Si isch usgerüschtet mit eme Textil-Tragband, währed de integrieti Trinkhalm eifachs Trinke ohni Kippe vo de Flasche ermöglicht. De Deckle het en Druckknopf-Mechanismus für sicheres Öffne und Schliesse, zeme mit eme Trinkstutze für zuesätzliche Bequemlichkeit.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: PETG-Plastik (BPA-frei) • Fassigsvermöge: 1200 ml • Messmarkierige • Integriete Trinkhalm • Druckknopf-Öffnig und -Schliessmechanismus am Plastikdeckle • Trinkstutze • Textil-Tragband • Ergonomischs Design • Hochi Stossresistänz • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 2.889
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,50 € | 2.889 | 0 | ||
| 3,50 € | 1.932 | 0 | ||
| 3,50 € | 957 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,50 € | 2.889 | 0 | ||
| 3,50 € | 1.932 | 0 | ||
| 3,50 € | 957 | 0 |
| Code | 41.229.10 |
| Model | BUFFALO |
| Description | D BUFFALO Sportflasche mit eme Fassigsvermöge vo 1200 ml isch e ideali Wahl für intensivs Training, Outdoor-Aktivitäte und langi Tagesroutine. Gmacht us hochwertigem PETG-Plastik, bietet si uusgezeichneti Langläbigkeit, Stossresistänz und sicheri Alltagsverwendig (BPA-frei). Ihri einzigartigi Form isch sorgfältig designed für en bequeme Griff und eifachi Handhabig. D Flasche het Messmarkierige für bequems Verfolge vo de tägliche Wasserufnahm. Si isch usgerüschtet mit eme Textil-Tragband, währed de integrieti Trinkhalm eifachs Trinke ohni Kippe vo de Flasche ermöglicht. De Deckle het en Druckknopf-Mechanismus für sicheres Öffne und Schliesse, zeme mit eme Trinkstutze für zuesätzliche Bequemlichkeit. Wichtigi Eigeschafte: Material: PETG-Plastik (BPA-frei) • Fassigsvermöge: 1200 ml • Messmarkierige • Integriete Trinkhalm • Druckknopf-Öffnig und -Schliessmechanismus am Plastikdeckle • Trinkstutze • Textil-Tragband • Ergonomischs Design • Hochi Stossresistänz • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 11.5 x 25 cm |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.17 kg |
| Direkter Digitaldruck | |
| Material | PETG |
| Kapazität | 1.200 ml |
| Bar code | 8605073822355 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.565 x 0.34 x 0.51 m |
| Carton gross weight | 5.94 kg |
| Carton volume | 0.098 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392490000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |