UMAMI
Set aus Steinplatte und Käsemesser mit Holzgriff, 2/1
41.228.90
4,75 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Thermosflasche für Sublimation, 500 ml
ELEMENT SUBLI isch es brandneus Modell innerhalb vo dr ELEMENT-Kollektion, wo di gliich wiedererkennbari Form und zueverlässigi Leischtig wie s Kernmodell beibehaltet, mit em wichtige Zuesatz vore Sublimationsbeschichtig. Die Beschichtig ermöglicht usserordentlich vielsitigi Personalisierigsmmöglichkeite, inkl. Vollfarbödruck, Fotografien und komplexe grafischi Designs, mit konsistente und langlebige Ergebnis. Sublimation isch e beliebti und koschtegunschtigi Drucktechnik, was ELEMENT SUBLI bsunders geignet macht für grossaaglegti Promotionskampagne. D Flasche beinhaltet en Infuser und chunnt im Gschänkböxli, bereit für professionelli und promotionelli Verwändig.
Wichtigsti Merkmale:
Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 500 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Sublimationsbeschichtig • Infuser • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli
Stocks: 40
Arrival:
3.000 - 03.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,75 € | 40 | 0 | 3.00003.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,75 € | 40 | 0 | 3.00003.09.26 |
| Code | 41.228.90 |
| Model | ELEMENT SUBLI |
| Description | ELEMENT SUBLI isch es brandneus Modell innerhalb vo dr ELEMENT-Kollektion, wo di gliich wiedererkennbari Form und zueverlässigi Leischtig wie s Kernmodell beibehaltet, mit em wichtige Zuesatz vore Sublimationsbeschichtig. Die Beschichtig ermöglicht usserordentlich vielsitigi Personalisierigsmmöglichkeite, inkl. Vollfarbödruck, Fotografien und komplexe grafischi Designs, mit konsistente und langlebige Ergebnis. Sublimation isch e beliebti und koschtegunschtigi Drucktechnik, was ELEMENT SUBLI bsunders geignet macht für grossaaglegti Promotionskampagne. D Flasche beinhaltet en Infuser und chunnt im Gschänkböxli, bereit für professionelli und promotionelli Verwändig. Wichtigsti Merkmale: Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 500 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Sublimationsbeschichtig • Infuser • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Weiss |
| Dimension | Ø 6.4 x 23 cm |
| Package | 25/1 |
| Net weight | 0.27 kg |
| Sublimation | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 500 ml |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8606010012570 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 25 |
| Carton dimensions | 0.37 x 0.37 x 0.26 m |
| Carton gross weight | 7.38 kg |
| Carton volume | 0.036 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Sublimation |