GLORIA
LED Taschenspiegel
41.227.10
4,29 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Thermosflasche, 150 ml
DOPPIO isch d chliinsti Thermosflasche in dr Palette, mit eme kompakte Fassigsvermöge vo 150 ml, hauptsächlich entwicklet zum Kafi mitne und churzi Pause während em Tag z gnüsse. Ihri kompakti Grössi macht es eifach, si in Tasche, Rucksäck oder Aktetasche z verstaue, ohni zuesätzliche Platz uf z neh. Us Edelstahl mit Vakuumisolation gmacht, halt DOPPIO d Getränktemperatur zueverlässig in chliinere Menge und bietet maximali Bequemlichkeit. Si chunnt im Gschänkböxli und isch es usgzeichnets Firmegschänk oder Promotionsprodukt, bsunders geignet fürs Laserbranding.
Wichtigsti Merkmale:
Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 150 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli
Stocks: 0
Arrival:
4.032 - 21.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,29 € | 0 | 0 | 4.03221.09.26 | |
| 4,29 € | 1.092 | 0 | 1.00821.09.26 | |
| 4,29 € | 0 | 0 | 3.02421.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,29 € | 0 | 0 | 4.03221.09.26 | |
| 4,29 € | 1.092 | 0 | 1.00821.09.26 | |
| 4,29 € | 0 | 0 | 3.02421.09.26 |
| Code | 41.227.10 |
| Model | DOPPIO |
| Description | DOPPIO isch d chliinsti Thermosflasche in dr Palette, mit eme kompakte Fassigsvermöge vo 150 ml, hauptsächlich entwicklet zum Kafi mitne und churzi Pause während em Tag z gnüsse. Ihri kompakti Grössi macht es eifach, si in Tasche, Rucksäck oder Aktetasche z verstaue, ohni zuesätzliche Platz uf z neh. Us Edelstahl mit Vakuumisolation gmacht, halt DOPPIO d Getränktemperatur zueverlässig in chliinere Menge und bietet maximali Bequemlichkeit. Si chunnt im Gschänkböxli und isch es usgzeichnets Firmegschänk oder Promotionsprodukt, bsunders geignet fürs Laserbranding. Wichtigsti Merkmale: Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 150 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 4.2 x 14.5 cm |
| Package | 48/1 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 150 ml |
| Bar code | 8605073867592 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 48 |
| Carton dimensions | 0.42 x 0.33 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 6.90 kg |
| Carton volume | 0.025 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |