FORMAGGIO
Käse-Set mit Holzgriffen, 4/1
41.220.70
2,95 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Schneide- und Servierbrett aus Holz
D CRUDO Schneide- und Servierbrätt isch es Wärbgschänk, ideal für Firma und Kampagne us de Lebänsmittel- und Getränkiindustrie, sowie für Marke wo uf Qualität, natürlechi Materiale und Gastronomie setze. S Brätt isch us Akazieeholz gmacht, bekannt für sini Langlebigkeit und Stärchi, was es für de täglechi Gebruch geignet macht.
En zuesätzliche Öko-Leder-Ufhängriemme git em Produkt en moderne und dekorative Touch und bringt zuesätzlichi Praktischheit. D Oberflächi vom Brätt eignet sich für Personalisierig und Branding dur Lasergravur, was s CRUDO Brätt zu eme langlebige und guet sichtbare Wärbartikel macht. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Akazieeholz • Zuesätzlich: Öko-Leder-Ufhängriemme • Gschänkbox
Stocks: 2.216
Arrival:
4.000 - 01.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,95 € | 2.216 | 0 | 4.00001.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,95 € | 2.216 | 0 | 4.00001.09.26 |
| Code | 41.220.70 |
| Model | CRUDO |
| Description | D CRUDO Schneide- und Servierbrätt isch es Wärbgschänk, ideal für Firma und Kampagne us de Lebänsmittel- und Getränkiindustrie, sowie für Marke wo uf Qualität, natürlechi Materiale und Gastronomie setze. S Brätt isch us Akazieeholz gmacht, bekannt für sini Langlebigkeit und Stärchi, was es für de täglechi Gebruch geignet macht. En zuesätzliche Öko-Leder-Ufhängriemme git em Produkt en moderne und dekorative Touch und bringt zuesätzlichi Praktischheit. D Oberflächi vom Brätt eignet sich für Personalisierig und Branding dur Lasergravur, was s CRUDO Brätt zu eme langlebige und guet sichtbare Wärbartikel macht. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Akazieeholz • Zuesätzlich: Öko-Leder-Ufhängriemme • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Braun |
| Dimension | 38 x 11.7 x 0.9 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.23 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Holz |
| Bar code | 8605073812394 |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.41 x 0.365 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 12.15 kg |
| Carton volume | 0.042 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 441920900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |