BRUT
Flaschenöffner
41.210.70
4,45 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Salz- und Pfefferstreuer-Set
S GARLIC Salz- und Pfeffer-Set isch es Wärbprodukt, bsunders geignet für Firma und Kampagne us de HoReCa-Industrie. S Set beschtaht us emene Holzsockel und Glasbehälter für Salz und Pfeffer, wo zeme en funktionelli und optisch ahäsprechendi Tischzuegab für Resturant, Hotels, Cafés und Gastrobetriib bilde. D Holzoberflächi vom Sockel eignet sich für Lasergravur. Mit sim universelle Design und sim praktische Zweck isch s GARLIC Set en usgezeichneti Wahl für Wärbkampagne rund um Gastronomie und Gastgäwerb. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Holz (Sockel), Glas (Behälter) • Inhalt vom Set: Holzsockel und Salz- & Pfefferbehälter • Gschänkbox
Stocks: 1.149
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,45 € | 1.149 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,45 € | 1.149 | 0 |
| Code | 41.210.70 |
| Model | GARLIC |
| Description | S GARLIC Salz- und Pfeffer-Set isch es Wärbprodukt, bsunders geignet für Firma und Kampagne us de HoReCa-Industrie. S Set beschtaht us emene Holzsockel und Glasbehälter für Salz und Pfeffer, wo zeme en funktionelli und optisch ahäsprechendi Tischzuegab für Resturant, Hotels, Cafés und Gastrobetriib bilde. D Holzoberflächi vom Sockel eignet sich für Lasergravur. Mit sim universelle Design und sim praktische Zweck isch s GARLIC Set en usgezeichneti Wahl für Wärbkampagne rund um Gastronomie und Gastgäwerb. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Holz (Sockel), Glas (Behälter) • Inhalt vom Set: Holzsockel und Salz- & Pfefferbehälter • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Braun |
| Dimension | 17.5 x 12 x 6 cm |
| Package | 12/1 |
| Net weight | 0.38 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Glas, Holz |
| Bar code | 8605040097687 |
| Pieces per carton | 12 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.27 x 0.21 m |
| Carton gross weight | 4.84 kg |
| Carton volume | 0.023 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 821000000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |