VICEROY
Metall-Feuerzeug
41.173.71
1,85 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Schneide- und Servierbrett
S TAPAS Schneide- und Servierbrätt isch es eifachs und günschtigs Produkt, ideal für grösseri Wärbkampagne. Us Bambus gmacht, het es en klassische Form wo für de täglechi Gebruch geignet isch, sowie zum Serviere vo chleine Häppli und Delikatesse. S Brätt het es praktischs Loch zum Ufhänge für eifachi Ufbewaahrig und Platzspaarig. D Bambusoberflächi eignet sich für Lasergravur vo eme Logo oder ere Nachricht. Zeme mit em verwandte PLATTER Modell bildet TAPAS en Bambusbrrätt-Kollektion, designed für Marke wo nach eme erschwingleche und viilsiitige Wärbprodukt sueche. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Bambus • Zweck: Esse schneide und serviere • Feature: Loch zum Ufhänge • Gschänkbox
Stocks: 11.384
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,85 € | 11.384 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,85 € | 11.384 | 0 |
| Code | 41.173.71 |
| Model | TAPAS |
| Description | S TAPAS Schneide- und Servierbrätt isch es eifachs und günschtigs Produkt, ideal für grösseri Wärbkampagne. Us Bambus gmacht, het es en klassische Form wo für de täglechi Gebruch geignet isch, sowie zum Serviere vo chleine Häppli und Delikatesse. S Brätt het es praktischs Loch zum Ufhänge für eifachi Ufbewaahrig und Platzspaarig. D Bambusoberflächi eignet sich für Lasergravur vo eme Logo oder ere Nachricht. Zeme mit em verwandte PLATTER Modell bildet TAPAS en Bambusbrrätt-Kollektion, designed für Marke wo nach eme erschwingleche und viilsiitige Wärbprodukt sueche. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Bambus • Zweck: Esse schneide und serviere • Feature: Loch zum Ufhänge • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Beige |
| Dimension | 25 x 18 x 1 cm |
| Package | 44/22/1 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Bambus |
| Bar code | 8605040035740 |
| Pieces per carton | 44 |
| Carton dimensions | 0.39 x 0.375 x 0.27 m |
| Carton gross weight | 15.10 kg |
| Carton volume | 0.039 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 441911000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |