BAR
Flaschenöffner aus Holz
41.096.10
4,79 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Thermosflasche, 500 ml
FLUID isch e vakuumisolierti Thermosflasche us 304er Edelstahl mit dr wältwit beliebtischte und bekanntischte Flascheform, was si zu ere sichere und vielsiitige Wahl für alltäglichi Verwändig macht. Si isch de ideali Begleiter für Arbet, Reise, Training, s Büro oder Outdoor-Aktivitäte, dank ihrer Kombination vo Funktionalität, Langlebigkeit und zeitlosem Design. Mit Vakuumisolation halt d FLUID-Flasche d Getränktemperatur effektiv und haltet Getränk warm oder chalt für bis zu 12 Stund. D Verwändig vo 304er Edelstahl sicheret Korrosionsbeständigkeit, langi Läbensduur und Erhaltung vom natürliche Gschmack vo de Getränk ohni ungwünschti Gerüch. D FLUID Thermosflasche chunnt im Gschänkböxli und isch e usgzeichneti Wahl für Firmegschänk, Promotionskampagne und Branding, sowie für persönlichi alltäglichi Verwändig.
Wichtigsti Merkmale:
Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 500 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli
Stocks: 771
Arrival:
3.000 - 09.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,79 € | 771 | 0 | 3.00009.08.26 | |
| 4,79 € | 0 | 0 | 5.00013.07.26 | |
| 4,79 € | 53 | 0 | 5.00013.07.26 | |
| 4,79 € | 2.657 | 0 | ||
| 4,79 € | 1 | 0 | 4.00009.08.26 | |
| 4,79 € | 10.347 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,79 € | 771 | 0 | 3.00009.08.26 | |
| 4,79 € | 0 | 0 | 5.00013.07.26 | |
| 4,79 € | 53 | 0 | 5.00013.07.26 | |
| 4,79 € | 2.657 | 0 | ||
| 4,79 € | 1 | 0 | 4.00009.08.26 | |
| 4,79 € | 10.347 | 0 |
| Code | 41.096.10 |
| Model | FLUID |
| Description | FLUID isch e vakuumisolierti Thermosflasche us 304er Edelstahl mit dr wältwit beliebtischte und bekanntischte Flascheform, was si zu ere sichere und vielsiitige Wahl für alltäglichi Verwändig macht. Si isch de ideali Begleiter für Arbet, Reise, Training, s Büro oder Outdoor-Aktivitäte, dank ihrer Kombination vo Funktionalität, Langlebigkeit und zeitlosem Design. Mit Vakuumisolation halt d FLUID-Flasche d Getränktemperatur effektiv und haltet Getränk warm oder chalt für bis zu 12 Stund. D Verwändig vo 304er Edelstahl sicheret Korrosionsbeständigkeit, langi Läbensduur und Erhaltung vom natürliche Gschmack vo de Getränk ohni ungwünschti Gerüch. D FLUID Thermosflasche chunnt im Gschänkböxli und isch e usgzeichneti Wahl für Firmegschänk, Promotionskampagne und Branding, sowie für persönlichi alltäglichi Verwändig. Wichtigsti Merkmale: Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 500 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 6.8 x 25.5cm |
| Package | 25/1 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 500 ml |
| Bar code | 8605040025994 |
| Documentation | Test report |
| Pieces per carton | 25 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.39 x 0.3 m |
| Carton gross weight | 8.82 kg |
| Carton volume | 0.047 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 3 x 5 cm |