BOOSTER
Trinkflasche - Shaker, 500 ml
41.070.71
7,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Servierplatte aus Schieferstein und Käsemesser mit Holzgriffen, 4/1
S SLATE Chäs-Set isch als es usärgewohnlechs Wärbgschänk für Chäsliebhaber und Gastronomie-Fans designed. S Set beinhaltet es natürlechs Schieferschtei-Servierbrätt und drei Chäsmässer, geignet für weichi und harti Chäs. S Schieferbrätt isch bekannt für sini Langlebigkeit und Stabilität, nimmt kei Grüch oder Füchtigkeit uf, und isch eifach zum Pútze. Sini dunkli, natürlechi Oberflächi verbesserert d Esse-Präsentation und hebt d Farbe und Texture vo Chäs und Delikatesse hervor. D Schteioberflächi eignet sich für Lasergravur, ideal für präzisi und langlebigi Personalisierig.
D Edelschtahlmässer mit Holzgriff sind für praktische Gebruch designed, natürlechi und moderni Materiale kombinierend. S Set wird in ere Gschänkbox gliiferet mit diskretem Druck uf de Ussesite, wobii d Verpackig zuesätzlich personalisiert werde chan.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: natürliche Schieferschtei (Brätt), Edelschtahl und Holz (Mässer) • Inhalt vom Set: Schieferbrätt und 3 Mässer für weichi und harti Chäs • Zweck: Chäs, Chaltplatte und Delikatesse serviere • Gschänkbox
Stocks: 4.554
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 4.554 | 24 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 4.554 | 24 |
| Code | 41.070.71 |
| Model | SLATE |
| Description | S SLATE Chäs-Set isch als es usärgewohnlechs Wärbgschänk für Chäsliebhaber und Gastronomie-Fans designed. S Set beinhaltet es natürlechs Schieferschtei-Servierbrätt und drei Chäsmässer, geignet für weichi und harti Chäs. S Schieferbrätt isch bekannt für sini Langlebigkeit und Stabilität, nimmt kei Grüch oder Füchtigkeit uf, und isch eifach zum Pútze. Sini dunkli, natürlechi Oberflächi verbesserert d Esse-Präsentation und hebt d Farbe und Texture vo Chäs und Delikatesse hervor. D Schteioberflächi eignet sich für Lasergravur, ideal für präzisi und langlebigi Personalisierig. D Edelschtahlmässer mit Holzgriff sind für praktische Gebruch designed, natürlechi und moderni Materiale kombinierend. S Set wird in ere Gschänkbox gliiferet mit diskretem Druck uf de Ussesite, wobii d Verpackig zuesätzlich personalisiert werde chan. Wichtigsti Eigeschafte: Material: natürliche Schieferschtei (Brätt), Edelschtahl und Holz (Mässer) • Inhalt vom Set: Schieferbrätt und 3 Mässer für weichi und harti Chäs • Zweck: Chäs, Chaltplatte und Delikatesse serviere • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Beige |
| Dimension | 33.3 x 28.8 x 2.8 cm |
| Package | 12/6/1 |
| Net weight | 1.23 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur, Siebdruck, Tampondruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Holz, Rostfreier Stahl, Stein |
| Bar code | 8605040011560 |
| Documentation | Test report |
| Pieces per carton | 12 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.32 x 0.415 m |
| Carton gross weight | 15.90 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 821110000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur, Siebdruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 15 x 4 cm |