LOGAN
Sporttasche
40.067.51
2,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Windfester Taschenschirm mit automatischer Öffnung und Schliessung
Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache – es praktischs Promoprodukt für de Alltag und s Gschäft. De 3-teiligi schwarzi Metallstab ermöglicht kompakts Zuelege und eifache Transportierbarkeit, während d Metall-U-Rippe für Stabilität und Windresistänz sorged. Gmacht us stabilem 190T Polyester-Stoff bietet d Schirm zueverlässige Rägeschutz, während de Holzgriff en klassische und elegante Note git. Das Modell isch geignet für Gschäftsgschänk und zum Brande.
Wichtigsti Eigeschafte:
Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Polyester • 3-teilige Metallstab • Metall-U-Rippe • Holzgriff • Plastik-Spitze • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande
Stocks: 330
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 330 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 330 | 0 |
| Code | 40.067.51 |
| Model | CORAL |
| Description | Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache – es praktischs Promoprodukt für de Alltag und s Gschäft. De 3-teiligi schwarzi Metallstab ermöglicht kompakts Zuelege und eifache Transportierbarkeit, während d Metall-U-Rippe für Stabilität und Windresistänz sorged. Gmacht us stabilem 190T Polyester-Stoff bietet d Schirm zueverlässige Rägeschutz, während de Holzgriff en klassische und elegante Note git. Das Modell isch geignet für Gschäftsgschänk und zum Brande. Wichtigsti Eigeschafte: Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Polyester • 3-teilige Metallstab • Metall-U-Rippe • Holzgriff • Plastik-Spitze • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Lime-Grün |
| Dimension | Ø 97 x 56 (28) cm |
| Package | 30/10/1 |
| Net weight | 0.34 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Pongee |
| Produktart | Automatischer Öffnung, 8 Segmente |
| Bar code | 8605040038116 |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.315 x 0.265 x 0.38 m |
| Carton gross weight | 12.00 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 20 x 7 cm |