SMART SKY BLUE
USB-Stick
38.135.10
8,45 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Find-My-Gepäckkarte mit Ortungsfunktion
Gepäck-Identifikationsanhänger mit Ortigsfunktion, kompatibel mit de Apple „Wo isch?“-App, gmacht für d Verfolgig vo Gepäck uf Reise. Wenn de Anhänger i de Nöchi isch, cha es akustischs Signal aktiviert werde zum Uffinde. Hergstellt us rezykliertem Öko-Leder und usgürüstet mit ere drahtlos ufladbare Batterie.
Wichtigsti Eigeschafte:
Gepäck-Identifikationsanhänger mit Ortigsfunktion • Material: rezykliertes Öko-Leder • Kompatibel mit Apple Grät • Apple lizenziert • Drahtlosi Verfolgig über Apple „Wo isch?“-App • Ufladbari 100 mAh Li-Ion-Batterie • Drahtloses Lade, 2 W Iigangsleistig • Akustischs Signal zum Uffinde vo Gegeständ i de Nöchi • Signalstärchi 90 dB • Batterielaufzyt bis 6 Mönet • Gschänkbox
Stocks: 725
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,45 € | 725 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 8,45 € | 725 | 0 |
| Code | 38.135.10 |
| Model | LUGGAGE FINDER |
| Description | Gepäck-Identifikationsanhänger mit Ortigsfunktion, kompatibel mit de Apple „Wo isch?“-App, gmacht für d Verfolgig vo Gepäck uf Reise. Wenn de Anhänger i de Nöchi isch, cha es akustischs Signal aktiviert werde zum Uffinde. Hergstellt us rezykliertem Öko-Leder und usgürüstet mit ere drahtlos ufladbare Batterie. Wichtigsti Eigeschafte: Gepäck-Identifikationsanhänger mit Ortigsfunktion • Material: rezykliertes Öko-Leder • Kompatibel mit Apple Grät • Apple lizenziert • Drahtlosi Verfolgig über Apple „Wo isch?“-App • Ufladbari 100 mAh Li-Ion-Batterie • Drahtloses Lade, 2 W Iigangsleistig • Akustischs Signal zum Uffinde vo Gegeständ i de Nöchi • Signalstärchi 90 dB • Batterielaufzyt bis 6 Mönet • Gschänkbox |
| Brand | PIXO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 6.5 x 11.1 x 0.4 cm |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Direkter Digitaldruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Recyceltes PU-Leder |
| Bar code | 8605073834228 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.5 x 0.31 x 0.14 m |
| Carton gross weight | 5.66 kg |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 853110959000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 5 x 1 cm |