TACT
Smartwatch
38.043.10
1,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Mausmatte
ROUND PAD isch e ergonomischi Muusunterlage, wo für komfortabels und langes Schaffe während lange Arbeitssitzige designt isch. S Oberflächematrial isch Polyester, wo glatts und präzises Muusbewege ermöglicht, während d Handgälegg-Stütze mit EVA-Schuumstoff Polsterig bietet und d Belastig bim Gebruuch reduzieret, bsunders bi intensive Ufäbe. D Unterlage isch in vier universelle Farbe erhältlich, wo in de Werbebransche häufig gwählt werde, was s Branding und s Aapasse a verschiedeni visuelli Identitäte erliichteret. ROUND PAD isch es hochfunktionells Schribidisch-Zubehör und en usgezeichnets Werbeprodukt für Kampagne und Events.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Polyester • Handgälegg-Stütze mit EVA-Schuumstoff
Stocks: 2.951
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,59 € | 2.951 | 0 | ||
| 1,59 € | 0 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 1,59 € | 2.045 | 0 | ||
| 1,59 € | 4.317 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,59 € | 2.951 | 0 | ||
| 1,59 € | 0 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 1,59 € | 2.045 | 0 | ||
| 1,59 € | 4.317 | 0 |
| Code | 38.043.10 |
| Model | ROUND PAD |
| Description | ROUND PAD isch e ergonomischi Muusunterlage, wo für komfortabels und langes Schaffe während lange Arbeitssitzige designt isch. S Oberflächematrial isch Polyester, wo glatts und präzises Muusbewege ermöglicht, während d Handgälegg-Stütze mit EVA-Schuumstoff Polsterig bietet und d Belastig bim Gebruuch reduzieret, bsunders bi intensive Ufäbe. D Unterlage isch in vier universelle Farbe erhältlich, wo in de Werbebransche häufig gwählt werde, was s Branding und s Aapasse a verschiedeni visuelli Identitäte erliichteret. ROUND PAD isch es hochfunktionells Schribidisch-Zubehör und en usgezeichnets Werbeprodukt für Kampagne und Events. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Polyester • Handgälegg-Stütze mit EVA-Schuumstoff |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 24.9 x 21.3 x 2.3 cm |
| Package | 100/1/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester, EVA-Schaum |
| Bar code | 8605040096536 |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.605 x 0.405 x 0.295 m |
| Carton gross weight | 8.60 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Sublimation, Transferdruck |