FLOYD
Kabellose Stereo-Kopfhörer
37.983.10
1,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
USB-Hub mit 3 Anschlüssen
USB-Hub mit drü Port, gmacht zum Erwytere vo Verbindigsmöglichkeite a Compi und andere kompatible Grät. S Gehäus isch us rezykliertem Aluminium, was en geignet für Büro- und Wärbegebruch macht.
Wichtigsti Eigeschafte:
USB-Hub mit drü Port • Material: rezykliertes Aluminium • 1 x Type-C Port • 2 x USB 2.0 Ports • Gschänkbox
Stocks: 678
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 678 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,49 € | 678 | 0 |
| Code | 37.983.10 |
| Model | ENZO |
| Description | USB-Hub mit drü Port, gmacht zum Erwytere vo Verbindigsmöglichkeite a Compi und andere kompatible Grät. S Gehäus isch us rezykliertem Aluminium, was en geignet für Büro- und Wärbegebruch macht. Wichtigsti Eigeschafte: USB-Hub mit drü Port • Material: rezykliertes Aluminium • 1 x Type-C Port • 2 x USB 2.0 Ports • Gschänkbox |
| Brand | PIXO |
| Color | Schwarz |
| Package | 180/45/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Recyceltes Aluminium |
| Produktart | Output Type-C, Output USB, Input Type-C |
| Bar code | 8605040034330 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 180 |
| Carton dimensions | 0.405 x 0.275 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 8.50 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440959000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |