COIN CARD
USB-Stick
37.357.10
0,39 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Geschenkbox aus Kunststoff
SPACE 9 isch e Plastik-Gschänkbox, wo für elegants Verpache vo USB-Sticks und andere chlyne Werbeartikel entworfe worde isch. S eifache und moderne Design sorgt für e professionelli Produktpräsentation, was si geignet für Firmegeschenk und Werbekampagne macht.
Wichtigsti Merkmal:
Gschänkbox • Plastikghüüs • Eleganti Produktpräsentation • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Kompakts Design
Stocks: 7.544
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,39 € | 7.544 | 0 | ||
| 0,39 € | 4.340 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,39 € | 7.544 | 0 | ||
| 0,39 € | 4.340 | 0 |
| Code | 37.357.10 |
| Model | SPACE 9 |
| Description | SPACE 9 isch e Plastik-Gschänkbox, wo für elegants Verpache vo USB-Sticks und andere chlyne Werbeartikel entworfe worde isch. S eifache und moderne Design sorgt für e professionelli Produktpräsentation, was si geignet für Firmegeschenk und Werbekampagne macht. Wichtigsti Merkmal: Gschänkbox • Plastikghüüs • Eleganti Produktpräsentation • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Kompakts Design |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 9 x 9 x 2cm |
| Package | 600/10/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605025677828 |
| Pieces per carton | 600 |
| Carton dimensions | 0.56 x 0.49 x 0.42 m |
| Carton gross weight | 25.88 kg |
| Carton volume | 0.115 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392390000000 |
| Empfohlener Drucktyp |