OLIMPIC 10
Power bank, 10.000 mAh
37.111.10
0,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Geschenkbox aus Kunststoff
SPACE PLUS 9 isch e Plastik-Gschänkbox, wo fürs Verpache vo USB-Sticks und Werbeartikel entworfe worde isch. De Deckel het en Druckbereich, was eifachs Branding und Apassig für Werbezweck ermöglicht.
Wichtigsti Merkmal:
Gschänkbox • Plastikghüüs • Bereich geignet für Druck • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Geignet für Werbekampagne
Stocks: 2.154
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 2.154 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 2.154 | 0 |
| Code | 37.111.10 |
| Model | SPACE PLUS 9 |
| Description | SPACE PLUS 9 isch e Plastik-Gschänkbox, wo fürs Verpache vo USB-Sticks und Werbeartikel entworfe worde isch. De Deckel het en Druckbereich, was eifachs Branding und Apassig für Werbezweck ermöglicht. Wichtigsti Merkmal: Gschänkbox • Plastikghüüs • Bereich geignet für Druck • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Geignet für Werbekampagne |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 9 x 11 x 2 cm |
| Package | 600/10/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Direkter Digitaldruck, Siebdruck, Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605040068359 |
| Pieces per carton | 320 |
| Carton dimensions | 0.465 x 0.385 x 0.43 m |
| Carton gross weight | 13.68 kg |
| Carton volume | 0.077 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392390000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Siebdruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 7 x 2 cm |