SUBLIMA
Tragtasche für Sublimation
34.717.11
38,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Business-Rucksack
De BALDWIN Rucksack isch e funktionale Business-Rucksack, designt für Profis wo Organisation, Flexibilität und es moderns Uusseh im allteglichi Schaffe schätzid. Er hät zwöi Hauptfächer, e Vordertasche mit Reissverschluss und e versteckti Rücketasche, was sicheri und guet organisierti Ufbewahrig vo Geschäftssache gwährleischtet. Separati Fächer für en 15" Laptop und es 8" Tablet bietid zueverlässige Geräteschutz, während d Siitehandhaub s Trage als Konferenz-Tasche ermöglicht. Mit ere diskrete Branding-Platte vorne isch BALDWIN es usgezeichnets Promoprodukt und Firmegeschänk, ideal für professionells Branding.
Wichtigschti Eigeschafte
Business-Rucksack • Zwöi Hauptfächer • Vordertasche mit Reissverschluss • Versteckti Rücketasche • 15" Laptopfach • 8" Tabletfach • Siitehandhaub für Konferenz-Trage • Trolley-Riime • Eifachi Branding-Platte • Geignet für Branding
Stocks: 1.382
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 38,90 € | 1.382 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 38,90 € | 1.382 | 0 |
| Code | 34.717.11 |
| Model | BALDWIN |
| Description | De BALDWIN Rucksack isch e funktionale Business-Rucksack, designt für Profis wo Organisation, Flexibilität und es moderns Uusseh im allteglichi Schaffe schätzid. Er hät zwöi Hauptfächer, e Vordertasche mit Reissverschluss und e versteckti Rücketasche, was sicheri und guet organisierti Ufbewahrig vo Geschäftssache gwährleischtet. Separati Fächer für en 15" Laptop und es 8" Tablet bietid zueverlässige Geräteschutz, während d Siitehandhaub s Trage als Konferenz-Tasche ermöglicht. Mit ere diskrete Branding-Platte vorne isch BALDWIN es usgezeichnets Promoprodukt und Firmegeschänk, ideal für professionells Branding. Wichtigschti Eigeschafte Business-Rucksack • Zwöi Hauptfächer • Vordertasche mit Reissverschluss • Versteckti Rücketasche • 15" Laptopfach • 8" Tabletfach • Siitehandhaub für Konferenz-Trage • Trolley-Riime • Eifachi Branding-Platte • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Dunkelgrau |
| Package | 3/1 |
| Net weight | 0.84 kg |
| Material | Polyester |
| Kapazität | 15", 8" |
| Bar code | 8605073826797 |
| Pieces per carton | 3 |
| Carton dimensions | 0.54 x 0.33 x 0.48 m |
| Carton gross weight | 3.64 kg |
| Carton volume | 0.086 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp |