LOLA MAXI
Papiertasche, 120 g/m2
34.662.10
19,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Business-Rucksack
De PIONEER Rucksack isch e praktischs Gschäftsmodell für de allteglichi Gebruch im Büro, underwegs und in de Stadt. Er hät eis Hauptfach mit organisiertem Ruum, inklusiv es Laptopfach für Gerät bis 15”, wo zueverbässige Schutz underwegs sicherstellt. De Vordertasche mit Reissverschluss bietet schnelle Zuegriff uf Dokument und Chliinigkeite, während verstellbari Siitetäsche für Flasche zusätzliche Komfort und Funktionalität erhöhed. Mit sim saubere Design und vielsiitige Eigsatz isch PIONEER geignet als Promoprodukt und für verschiedeni Branding-Awenige.
Wichtigschti Eigeschafte:
Eis Hauptfach • Laptopfach bis 15” • Vordertasche mit Reissverschluss • Verstellbari Siitetäsche für Flasche • Praktischs allteglichi Design • Geignet für Branding
Stocks: 798
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 19,90 € | 798 | 0 | ||
| 19,90 € | 398 | 0 | ||
| 19,90 € | 4 | 0 | ||
| 19,90 € | 0 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 19,90 € | 798 | 0 | ||
| 19,90 € | 398 | 0 | ||
| 19,90 € | 4 | 0 | ||
| 19,90 € | 0 | 0 |
| Code | 34.662.10 |
| Model | PIONEER |
| Description | De PIONEER Rucksack isch e praktischs Gschäftsmodell für de allteglichi Gebruch im Büro, underwegs und in de Stadt. Er hät eis Hauptfach mit organisiertem Ruum, inklusiv es Laptopfach für Gerät bis 15”, wo zueverbässige Schutz underwegs sicherstellt. De Vordertasche mit Reissverschluss bietet schnelle Zuegriff uf Dokument und Chliinigkeite, während verstellbari Siitetäsche für Flasche zusätzliche Komfort und Funktionalität erhöhed. Mit sim saubere Design und vielsiitige Eigsatz isch PIONEER geignet als Promoprodukt und für verschiedeni Branding-Awenige. Wichtigschti Eigeschafte: Eis Hauptfach • Laptopfach bis 15” • Vordertasche mit Reissverschluss • Verstellbari Siitetäsche für Flasche • Praktischs allteglichi Design • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 38 x 28 x 12 cm |
| Package | 15/1 |
| Net weight | 0.69 kg |
| Stickerei, Siebdruck | |
| Material | Polyurethan, Polyester |
| Kapazität | 15" |
| Bar code | 8605040093535 |
| Pieces per carton | 15 |
| Carton dimensions | 0.505 x 0.4 x 0.41 m |
| Carton gross weight | 11.56 kg |
| Carton volume | 0.083 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei |