OGGI SLIM
Kugelschreiber aus Metall
14.177.71
0,34 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Holz mit Papiereinlage
NOVEL isch en raffiniärte Chugelschriber i re Gschänkbox, us Holz hergschtellt und designed für Firmegschänk und Marke, wo en natürliche und dennoch sophistizierts Iidruck sueche. De Holzkörper füegt Wärmi und Authäntizität dezue, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo für Standard-Bürogebruch geignet isch. Glänzigi Chrom-Detail verstärke s moderne Premium-Ussehe, und d Kraft-Papier-Sleevepackig macht ne praktisch und parat für eleganti promotionelli Präsentation.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Holz • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Chrom-Detail • Kraft-Papier-Sleevepackig • Ideal für Firmegschänk und promotionelli Gebruch
Stocks: 5.181
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,34 € | 5.181 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,34 € | 5.181 | 0 |
| Code | 14.177.71 |
| Model | NOVEL |
| Description | NOVEL isch en raffiniärte Chugelschriber i re Gschänkbox, us Holz hergschtellt und designed für Firmegschänk und Marke, wo en natürliche und dennoch sophistizierts Iidruck sueche. De Holzkörper füegt Wärmi und Authäntizität dezue, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo für Standard-Bürogebruch geignet isch. Glänzigi Chrom-Detail verstärke s moderne Premium-Ussehe, und d Kraft-Papier-Sleevepackig macht ne praktisch und parat für eleganti promotionelli Präsentation. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Holz • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Chrom-Detail • Kraft-Papier-Sleevepackig • Ideal für Firmegschänk und promotionelli Gebruch |
| Color | Beige |
| Des Stiftes Dimension | Ø 1 x 14 cm |
| Dimension | 15.7 x 4.9 x 1.3 cm |
| Package | 200/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Holz |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040036525 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.36 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 9.10 kg |
| Carton volume | 0.023 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960850000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 1 cm |