TITANIUM STEEL
Kugelschreiber aus Metall
11.103.10
0,29 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI OMBRE isch es Premium-Aluminium-Werbemodell mit eme usserordentliche Ombré-Farbverlauf, wo ne zu me echte Blickfang macht. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte bietet. D matti Oberflächi verbesseret de zitgenössische Look, und de einzigartige Farbverlauf-Effekt git jedem Stück en individuelli Note. Ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding, wo sich vo de Masse abhebe wend.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Ombré-Farbverlauf • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 24.425
Arrival:
20.000 - 01.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 24.425 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 12 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 0 | 0 | 60.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 15 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 2.794 | 0 | 40.00001.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 24.425 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 12 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 0 | 0 | 60.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 15 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 2.794 | 0 | 40.00001.09.26 |
| Code | 11.103.10 |
| Model | OGGI OMBRE |
| Description | De Chugelschriber OGGI OMBRE isch es Premium-Aluminium-Werbemodell mit eme usserordentliche Ombré-Farbverlauf, wo ne zu me echte Blickfang macht. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte bietet. D matti Oberflächi verbesseret de zitgenössische Look, und de einzigartige Farbverlauf-Effekt git jedem Stück en individuelli Note. Ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding, wo sich vo de Masse abhebe wend. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Ombré-Farbverlauf • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605040046487 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.52 x 0.22 x 0.45 m |
| Carton gross weight | 9.56 kg |
| Carton volume | 0.051 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |