NEPTUN
REGENT Kugelschreiber und Tintenroller aus Metall im Set
11.052.10
0,29 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI SLIM isch es schlanks und elegants Aluminium-Werbemodell, designed für Benutzer wo en schlankeri und raffiniertere Olovka bevorzuge. Us Aluminium mit eme anodisierte Ghüüs hergschtellt, bietet er verbessreti Langläbigkeit und Widerstandsfähigkeit. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d glänzigi Oberflächi es elegants und professionells Ussehe bietet. Mit sinere breite Farbpalette isch s Modell OGGI SLIM e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Firmegschänk und Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Anodisierts Ghüüs • Schlanks Design • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 2.300
Arrival:
30.000 - 01.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 2.300 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 13.345 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 3.744 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 18.377 | 0 | ||
| 0,29 € | 10 | 0 | 25.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 7.196 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 6.182 | 0 | 100.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 31.188 | 0 | 20.00001.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,29 € | 2.300 | 0 | 30.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 13.345 | 0 | 20.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 3.744 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 18.377 | 0 | ||
| 0,29 € | 10 | 0 | 25.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 7.196 | 0 | 10.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 6.182 | 0 | 100.00001.09.26 | |
| 0,29 € | 31.188 | 0 | 20.00001.09.26 |
| Code | 11.052.10 |
| Model | OGGI SLIM |
| Description | De Chugelschriber OGGI SLIM isch es schlanks und elegants Aluminium-Werbemodell, designed für Benutzer wo en schlankeri und raffiniertere Olovka bevorzuge. Us Aluminium mit eme anodisierte Ghüüs hergschtellt, bietet er verbessreti Langläbigkeit und Widerstandsfähigkeit. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d glänzigi Oberflächi es elegants und professionells Ussehe bietet. Mit sinere breite Farbpalette isch s Modell OGGI SLIM e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Firmegschänk und Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Anodisierts Ghüüs • Schlanks Design • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.8 x 13.8cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Lasergravur, Tampondruck | |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605025676128 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.42 x 0.32 x 0.1 m |
| Carton gross weight | 6.36 kg |
| Carton volume | 0.013 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |