VITA CLIP
Kugelschreiber aus Papier
10.193.23
0,06 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Recyclingpapier
De Chugelschriber PARK isch es eifachs Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo en natürlichs und öko-inspirierts Produktussehe wend. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel, wo glattes und präzises Schriibe gwährleischtet, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. Mit sinem minimalistischem Design isch s Modell PARK e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding mit Fokus uf verantwortungsvollerä Materialverwendig.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Stocks: 2.152
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,06 € | 2.152 | 0 | ||
| 0,06 € | 1.903 | 0 | ||
| 0,06 € | 11.015 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,06 € | 2.152 | 0 | ||
| 0,06 € | 1.903 | 0 | ||
| 0,06 € | 11.015 | 0 |
| Code | 10.193.23 |
| Model | PARK |
| Description | De Chugelschriber PARK isch es eifachs Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo en natürlichs und öko-inspirierts Produktussehe wend. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel, wo glattes und präzises Schriibe gwährleischtet, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. Mit sinem minimalistischem Design isch s Modell PARK e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding mit Fokus uf verantwortungsvollerä Materialverwendig. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Königsblau |
| Dimension | Ø 1.1 x 16.2 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Material | Papier |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040049624 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.43 x 0.365 x 0.19 m |
| Carton gross weight | 7.32 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.5 cm |