CRAFT VEST II
Arbeitsweste
58.140.10
37,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Softshell-Jacke mit Kapuze
D PANTHER GREY Softshell-Jacke gehört zur Premium PANTHER Linie vo professioneller Arbeitsbekleidig, entwicklet für de Usseiisatz wo zueverlässige Wetterschutz, Atmigssaktivität und uniigeschränkti Bewegig gfragt sind. Si isch us strukturiertem Softshell-Material mit Melange-Textur gfertiget, wo en moderni, technische Look mit erhöhter Abriibfestigkeit und Langläbigkeit kombiniert.
De elastischi Usseschicht gwährleischtet bequems Bewege bim intensive Schaffe, während d integrierti TPU-Membrane en Wasserdichtigkeit bis 5000 mm und e Atmigssaktivität vo 3000 g/m²/24h bietet und vor Wind und Räge schützt ohni Fuchtigkeit z staue. S innere Fuetter us gräuschtem Fleece bietet zuesätzlichi Wärmi und aagnähme Tragkomfort bi chüelelere Bedingige. D Jacke isch mit wasserdichte YKK Reissverschlüss, ere verstellbare Kapuze und em untere Suum mit elastische Schnuerzug uusgrüschtet, sowie Ärmel mit Chlettverschluss-Verstellig und Duumeschlitz. Dezenti reflektierendi Details erhöhe d Sichtbarkeit bi Biibehaltig vo de professionelle Ästhetik.
Hauptmerkmol:
Premium Softshell-Arbeitsjacke • Softshell mit Elastan • TPU-Membrane • Wasserdichtigkeit 5000 mm • Atmigssaktivität 3000 g/m²/24h • Innefuetter us gräuschtem Fleece • Wasserdichti YKK Reissverschlüss • Verstellbari Kapuze und Suum • Verstellbari Ärmel mit Duumeschlitz • Mehrfächi funktionelli Täsche • Reflektierendi Details
S
Stocks: 51
M
Stocks: 151
L
Stocks: 253
XL
Stocks: 299
XXL
Stocks: 141
3XL
Stocks: 33
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37,99 € | Stock |
51
|
151
|
253
|
299
|
141
|
33
| |
| 37,99 € | Stock |
51
|
161
|
339
|
330
|
162
|
2
|
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37,99 € | Stock |
51
|
151
|
253
|
299
|
141
|
33
| |
| 37,99 € | Stock |
51
|
161
|
339
|
330
|
162
|
2
|
| Code | 58.140.10-S |
| Model | PANTHER GREY JACKET |
| Description | D PANTHER GREY Softshell-Jacke gehört zur Premium PANTHER Linie vo professioneller Arbeitsbekleidig, entwicklet für de Usseiisatz wo zueverlässige Wetterschutz, Atmigssaktivität und uniigeschränkti Bewegig gfragt sind. Si isch us strukturiertem Softshell-Material mit Melange-Textur gfertiget, wo en moderni, technische Look mit erhöhter Abriibfestigkeit und Langläbigkeit kombiniert. De elastischi Usseschicht gwährleischtet bequems Bewege bim intensive Schaffe, während d integrierti TPU-Membrane en Wasserdichtigkeit bis 5000 mm und e Atmigssaktivität vo 3000 g/m²/24h bietet und vor Wind und Räge schützt ohni Fuchtigkeit z staue. S innere Fuetter us gräuschtem Fleece bietet zuesätzlichi Wärmi und aagnähme Tragkomfort bi chüelelere Bedingige. D Jacke isch mit wasserdichte YKK Reissverschlüss, ere verstellbare Kapuze und em untere Suum mit elastische Schnuerzug uusgrüschtet, sowie Ärmel mit Chlettverschluss-Verstellig und Duumeschlitz. Dezenti reflektierendi Details erhöhe d Sichtbarkeit bi Biibehaltig vo de professionelle Ästhetik. Hauptmerkmol: Premium Softshell-Arbeitsjacke • Softshell mit Elastan • TPU-Membrane • Wasserdichtigkeit 5000 mm • Atmigssaktivität 3000 g/m²/24h • Innefuetter us gräuschtem Fleece • Wasserdichti YKK Reissverschlüss • Verstellbari Kapuze und Suum • Verstellbari Ärmel mit Duumeschlitz • Mehrfächi funktionelli Täsche • Reflektierendi Details |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Schwarz |
| Package | 15/1 |
| Net weight | 0.87 kg |
| Zusammensetzung | 100 % Polyester, Softshell: 1. Gesicht – 94 % Polyester, 6 % Elastan 2. TPU-Membran – 5000 mm Wasserdichtigkeit, 3000 g/m²/24h Dampfdurchlässigkeit 3. Futter Fleece – 100 % Polyester |
| Stickerei | |
| Zusätzliche Ausrüstung | YKK Reissverschluss, Tasche in der Innenseite der Rückseite |
| Material | Softshell, Polyester |
| Performance | Atmungsaktiv, TPU membrane, Wasserdicht |
| Kolekcija | PANTHER |
| Bar code | 8605040053362 |
| Pieces per carton | 15 |
| Carton dimensions | 0.59 x 0.42 x 0.425 m |
| Carton gross weight | 14.16 kg |
| Carton volume | 0.105 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |