ROVER
Arbeitshosen mit Elasthan
58.056.20
5,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Regenponcho
De PONCHO Räge-Poncho isch konzipiert, um schnälle und zueverlässige Schutz vor Räge und Wind bi Arbeits- und Fäldbedingige z biete, wo effektive Wetterschutz bruucht wird. Er isch für de praktische Outdoor-Iisatz bestimmt und bietet eifachs Aachleide und Bewegigsfreiheit bim Schaffe.
Us 100% Polyester mit PVC-Beschichtig gfertiget, gwährleischtet er volle Wasser- und Winddichtigkeit und verhinderet s Iindrige vo Fuchtigke it und chüeler Luft bim Trage. Am vordere Teil vom Poncho befindet sich e funktionelli Tasche mit Chlappe fürs Versorge vo chlise Sache. Geignet für Bau, kommunali Dienst, Logistik, Verkehr, Landwirtschaft, Outdoor-Events, sowie fürs Arbet und Ufhalte im Freie bi erhöhter Fuchtigke it und schlechtem Wätter.
Hauptmerkmol:
Schutz-Rägeponcho • 100% Polyester mit PVC-Beschichtig • Voll wasserdicht und winddicht • Eifachs und schnälls Aachleide • Vorderi Tasche mit Chlappe • Bewegigsfreiheit • Geignet für Outdoor-Arbet und Aktivitäte
Stocks: 418
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,99 € | 418 | 0 | ||
| 5,99 € | 463 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,99 € | 418 | 0 | ||
| 5,99 € | 463 | 0 |
| Code | 58.056.20 |
| Model | PONCHO |
| Description | De PONCHO Räge-Poncho isch konzipiert, um schnälle und zueverlässige Schutz vor Räge und Wind bi Arbeits- und Fäldbedingige z biete, wo effektive Wetterschutz bruucht wird. Er isch für de praktische Outdoor-Iisatz bestimmt und bietet eifachs Aachleide und Bewegigsfreiheit bim Schaffe. Us 100% Polyester mit PVC-Beschichtig gfertiget, gwährleischtet er volle Wasser- und Winddichtigkeit und verhinderet s Iindrige vo Fuchtigke it und chüeler Luft bim Trage. Am vordere Teil vom Poncho befindet sich e funktionelli Tasche mit Chlappe fürs Versorge vo chlise Sache. Geignet für Bau, kommunali Dienst, Logistik, Verkehr, Landwirtschaft, Outdoor-Events, sowie fürs Arbet und Ufhalte im Freie bi erhöhter Fuchtigke it und schlechtem Wätter. Hauptmerkmol: Schutz-Rägeponcho • 100% Polyester mit PVC-Beschichtig • Voll wasserdicht und winddicht • Eifachs und schnälls Aachleide • Vorderi Tasche mit Chlappe • Bewegigsfreiheit • Geignet für Outdoor-Arbet und Aktivitäte |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Blau |
| Package | 35/1 |
| Net weight | 0.76 kg |
| Zusammensetzung | 100 % Polyester mit PVC-Beschichtung |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Performance | Wasserdicht, Wetterfeste Bekleidung |
| Bar code | 8605040037874 |
| Pieces per carton | 35 |
| Carton dimensions | 0.48 x 0.31 x 0.3 m |
| Carton gross weight | 28.20 kg |
| Carton volume | 0.045 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |