SUNNY LSL
Damen-Langarm-Poloshirt, 180 g/m2
57.081.10
16,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Winterweste
RINO VEST isch e gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und enem eifache, funktionelle Design. Si isch als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter und alltäglichi Arbets- oder Promotionsgebruch gedacht.
Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte langi Lebesduuer. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss.
D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Fraueversion erhältlich.
Wichtigschti Merkmale:
Polschterweschte mit liechter Isolation • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch
S
Stocks: 70
M
Stocks: 158
L
Stocks: 0
XL
Stocks: 0
XXL
Stocks: 49
3XL
Stocks: 105
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16,49 € | Stock |
70
|
158
|
0
|
0
|
49
|
105
| |
| 16,49 € | Stock |
80
|
286
|
293
|
94
|
96
|
34
| |
| 16,49 € | Stock |
61
|
107
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16,49 € | Stock |
70
|
158
|
0
|
0
|
49
|
105
| |
| 16,49 € | Stock |
80
|
286
|
293
|
94
|
96
|
34
| |
| 16,49 € | Stock |
61
|
107
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Code | 57.081.10-S |
| Model | RINO VEST |
| Description | RINO VEST isch e gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und enem eifache, funktionelle Design. Si isch als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter und alltäglichi Arbets- oder Promotionsgebruch gedacht. Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte langi Lebesduuer. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Polschterweschte mit liechter Isolation • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch |
| Brand | EXPLODE |
| Color | Schwarz |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.37 kg |
| Zusammensetzung | 100% Nylon |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Herren, Für Damen und Herren erhältlich |
| Kolekcija | RINO |
| Bar code | 8605040030219 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.595 x 0.405 x 0.34 m |
| Carton gross weight | 8.52 kg |
| Carton volume | 0.082 m3 |
| Country of origin | Bangladesch |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |