PERFORMANCE PLUS
Arbeitshosen mit Elasthan
57.068.10
12,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Arbeitsweste
De TEN Arbeitsgilet isch als funktionelle Teil vo de professionelle Arbeitsuusrüschtig für de Iisatz i industrielle, logistische und Serviceumgebige entwicklet. Us 100% Polyester gfertiget, sowohl Ussematerial als au Fuetter, bietet er Langläbigkeit und Materialstabilität bim alltägliche Iisatz.
D Giletkonstruktion unterstützt s Schichtprinzip und het en verlängerte Rüggeteil, wo zuesätzliche Schutz für de untere Rüggeberiich bim Arbet i gbückter oder statischer Position bietet. En hohe Chrage schützt de Halsberiich. De Gilet het insgesamt föif vorderi Täsche, inklusive emne spezielle Handytasche und zwei Täsche mit Reissverschluss, sowie eini Innetasche. En versteckte innere Reissverschluss am Rügge ermöglicht eifache Zuegang für Druck und Personalisierig.
Hauptmerkmol:
Arbeitsgilet • 100% Polyester • Fuetter 100% Polyester • Hohe Chrage • Verlängerter Rüggeteil • Föif vorderi Täsche • Handytasche • Zwei Täsche mit Reissverschluss • Innetasche • Versteckte Reissverschluss für Druckzuegang • Geignet für Arbeits- und Promotionsiisatz
XS
Stocks: 46
S
Stocks: 37
Arrival:
100 - 18.09.26
M
Stocks: 61
Arrival:
300 - 18.09.26
L
Stocks: 0
Arrival:
400 - 18.09.26
XL
Stocks: 0
Arrival:
500 - 18.09.26
XXL
Stocks: 0
Arrival:
400 - 18.09.26
3XL
Stocks: 0
Arrival:
150 - 18.09.26
| Color | Price | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12,99 € | StockArrival |
46
|
37
10018.09.26 |
61
30018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
50018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
15018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
18
|
17
10018.09.26 |
12
30018.09.26 |
97
40018.09.26 |
0
60018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
20018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
13
3018.09.26 |
38
15018.09.26 |
133
40018.09.26 |
5
60018.09.26 |
0
80018.09.26 |
0
60018.09.26 |
10
40018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
23
3018.09.26 |
42
4018.09.26 |
27
20018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
40018.09.26 |
19
20018.09.26 |
| Color | Price | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12,99 € | StockArrival |
46
|
37
10018.09.26 |
61
30018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
50018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
15018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
18
|
17
10018.09.26 |
12
30018.09.26 |
97
40018.09.26 |
0
60018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
20018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
13
3018.09.26 |
38
15018.09.26 |
133
40018.09.26 |
5
60018.09.26 |
0
80018.09.26 |
0
60018.09.26 |
10
40018.09.26 | |
| 12,99 € | StockArrival |
23
3018.09.26 |
42
4018.09.26 |
27
20018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
40018.09.26 |
0
40018.09.26 |
19
20018.09.26 |
| Code | 57.068.10-XS |
| Model | TEN VEST |
| Description | De TEN Arbeitsgilet isch als funktionelle Teil vo de professionelle Arbeitsuusrüschtig für de Iisatz i industrielle, logistische und Serviceumgebige entwicklet. Us 100% Polyester gfertiget, sowohl Ussematerial als au Fuetter, bietet er Langläbigkeit und Materialstabilität bim alltägliche Iisatz. D Giletkonstruktion unterstützt s Schichtprinzip und het en verlängerte Rüggeteil, wo zuesätzliche Schutz für de untere Rüggeberiich bim Arbet i gbückter oder statischer Position bietet. En hohe Chrage schützt de Halsberiich. De Gilet het insgesamt föif vorderi Täsche, inklusive emne spezielle Handytasche und zwei Täsche mit Reissverschluss, sowie eini Innetasche. En versteckte innere Reissverschluss am Rügge ermöglicht eifache Zuegang für Druck und Personalisierig. Hauptmerkmol: Arbeitsgilet • 100% Polyester • Fuetter 100% Polyester • Hohe Chrage • Verlängerter Rüggeteil • Föif vorderi Täsche • Handytasche • Zwei Täsche mit Reissverschluss • Innetasche • Versteckte Reissverschluss für Druckzuegang • Geignet für Arbeits- und Promotionsiisatz |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Schwarz |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.41 kg |
| Zusammensetzung | 1. Seite – 100 % Polyester, 2. Futter – 100 % Polyester |
| Stickerei, Siebdruck | |
| Bar code | 8605040086322 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.575 x 0.39 x 0.215 m |
| Carton gross weight | 4.70 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei |