CALDO
Thermosflasche, 500 ml
44.153.10
1,39 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramiktasse für Sublimation, 325 ml
BIANCA isch e Steiguet-Tasse mit emene klassische Form und ere wisse Basis, was si bsunders geignet macht für hochwertigs, läbhafts Drucke. De farbigi Bode verleiht visuelli Attraktivität und unterscheidet si vo Standardmodell. E zentrali Vorteil vo dere Tasse isch dr Sublimationsbeschichtig, wo umfangrichi Vollfarb-Personalisierig ermöglicht, inklusiv detaillierti Designs, Verläuf und fotografischi Druck mit langaahaltendem Ergebnis. Mit ihrer universelle Form und vielsiitige Ästhetik isch BIANCA e usgezeichneti Wahl als Promotionsprodukt und Firmegeschänk, apassbar a verschideni visuelle Konzäpt und Markenidentitäte.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Matt Oberflächi • Sublimationsbeschichtig • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 1.965
Arrival:
2.016 - 07.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | 1.965 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 3.761 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 0 | 0 | 6.01207.09.26 | |
| 1,39 € | 1.141 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 917 | 0 | 2.01607.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | 1.965 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 3.761 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 0 | 0 | 6.01207.09.26 | |
| 1,39 € | 1.141 | 0 | 2.01607.09.26 | |
| 1,39 € | 917 | 0 | 2.01607.09.26 |
| Code | 44.153.10 |
| Model | BIANCA |
| Description | BIANCA isch e Steiguet-Tasse mit emene klassische Form und ere wisse Basis, was si bsunders geignet macht für hochwertigs, läbhafts Drucke. De farbigi Bode verleiht visuelli Attraktivität und unterscheidet si vo Standardmodell. E zentrali Vorteil vo dere Tasse isch dr Sublimationsbeschichtig, wo umfangrichi Vollfarb-Personalisierig ermöglicht, inklusiv detaillierti Designs, Verläuf und fotografischi Druck mit langaahaltendem Ergebnis. Mit ihrer universelle Form und vielsiitige Ästhetik isch BIANCA e usgezeichneti Wahl als Promotionsprodukt und Firmegeschänk, apassbar a verschideni visuelle Konzäpt und Markenidentitäte. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Matt Oberflächi • Sublimationsbeschichtig • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Package | 36/12 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Sublimation | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 325 ml - 500 ml |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8605040057780 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 36 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.28 x 0.32 m |
| Carton gross weight | 12.58 kg |
| Carton volume | 0.036 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
| Empfohlener Drucktyp | Sublimation |
| Empfohlene Druckgrösse | 22 x 8.5 cm |