AMORE
Duftkerze
44.147.12
0,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramiktasse für Sublimation, 325 ml
ORCA isch e Steiguet-Tasse mit ere klassische Form und emene Standard-Fassigsvermöge vo 325 ml, designt zum Funktionalität mit moderner Ästhetik für Promotionszwäck z verbinde. D matt Oberflächi in Kombination mit ere intensive Palette vo ziitgenössische Farbe git dere Tasse en sophistizierte und uuffällige Look wo eifach zu verschidene visuelle Identitäte und Firmekampagne passt. S Modell het au e Sublimationsbeschichtig, wo Vollfarb-Druck mit hohem Detailgrad und langaahaltendem, lebhaftem Ergebnis ermöglicht, was zu professionellem und visuell uuffälligem Branding füehrt.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Sublimationsbeschichtig • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 2.220
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 2.220 | 0 | ||
| 0,99 € | 3.945 | 0 | ||
| 0,99 € | 934 | 0 | ||
| 0,99 € | 1.094 | 0 | 7215.05.26 | |
| 0,99 € | 1.624 | 0 | 7215.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 2.220 | 0 | ||
| 0,99 € | 3.945 | 0 | ||
| 0,99 € | 934 | 0 | ||
| 0,99 € | 1.094 | 0 | 7215.05.26 | |
| 0,99 € | 1.624 | 0 | 7215.05.26 |
| Code | 44.147.12 |
| Model | ORCA |
| Description | ORCA isch e Steiguet-Tasse mit ere klassische Form und emene Standard-Fassigsvermöge vo 325 ml, designt zum Funktionalität mit moderner Ästhetik für Promotionszwäck z verbinde. D matt Oberflächi in Kombination mit ere intensive Palette vo ziitgenössische Farbe git dere Tasse en sophistizierte und uuffällige Look wo eifach zu verschidene visuelle Identitäte und Firmekampagne passt. S Modell het au e Sublimationsbeschichtig, wo Vollfarb-Druck mit hohem Detailgrad und langaahaltendem, lebhaftem Ergebnis ermöglicht, was zu professionellem und visuell uuffälligem Branding füehrt. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Sublimationsbeschichtig • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Grau |
| Dimension | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Package | 36/12 |
| Net weight | 0.34 kg |
| Sublimation | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 325 ml - 500 ml |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8605040083017 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 36 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.28 x 0.31 m |
| Carton gross weight | 12.80 kg |
| Carton volume | 0.035 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
| Empfohlener Drucktyp | Sublimation |
| Empfohlene Druckgrösse | 22 x 8.5 cm |