FJORD
Trinkflasche, 500 ml
44.062.10
1,35 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramiktasse, 300 ml
BLACK BERRY isch Teil vo dr erkennbare Berry-Kollektion vo Steiguet-Tasse und zeichnet sich dur e eleganti schwarzi Ussesiite us, wo zu emene starke visuelle Iifluss und Markepräsenz bitreit. S Innere isch farbig, was en uuffällige Kontrast erzeugt wo s Design und d Gsamtattraktivität vo dr Tasse verstärkt. D matt Oberflächi vo usse verleiht en sophistizierte Look und es aagnehms taktils Gfühl, was die Tasse guet geignet macht für Promotionskampagne und Firmegeschänk. Mit ihrer universelle Form und qualitativ hochwertige Steiguet-Verarbeitig isch BLACK BERRY es praktischs Promotionsprodukt und Firmegeschänk, ideal für de alltäglichi Gebruuch im Büro oder dihei.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 300 ml • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 4.073
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,35 € | 4.073 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.093 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.420 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.057 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.935 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.095 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.446 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,35 € | 4.073 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.093 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.420 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.057 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.935 | 0 | ||
| 1,35 € | 2.095 | 0 | ||
| 1,35 € | 3.446 | 0 |
| Code | 44.062.10 |
| Model | BLACK BERRY |
| Description | BLACK BERRY isch Teil vo dr erkennbare Berry-Kollektion vo Steiguet-Tasse und zeichnet sich dur e eleganti schwarzi Ussesiite us, wo zu emene starke visuelle Iifluss und Markepräsenz bitreit. S Innere isch farbig, was en uuffällige Kontrast erzeugt wo s Design und d Gsamtattraktivität vo dr Tasse verstärkt. D matt Oberflächi vo usse verleiht en sophistizierte Look und es aagnehms taktils Gfühl, was die Tasse guet geignet macht für Promotionskampagne und Firmegeschänk. Mit ihrer universelle Form und qualitativ hochwertige Steiguet-Verarbeitig isch BLACK BERRY es praktischs Promotionsprodukt und Firmegeschänk, ideal für de alltäglichi Gebruuch im Büro oder dihei. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 300 ml • Matt Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 9.2 x 8.9 cm |
| Package | 48/12 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Transferdruck, Tampondruck, Keramikdruck | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 300 ml |
| Bar code | 8605040013304 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 48 |
| Carton dimensions | 0.41 x 0.3 x 0.39 m |
| Carton gross weight | 16.13 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
| Empfohlener Drucktyp | Keramikdruck, Tampondruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 4 cm |