BELLA
Taschenspiegel aus Kunststoff
44.058.20
0,44 € - 0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramiktasse, 325 ml
BARTON isch e traditionelli Steiguet-Tasse mit em klassischte Form, was si zu eim vo de am meischte bruchte Modell im Promotionsbereich macht, dank ihrer Eifachheit und Funktionalität. D glänzigi Oberflächi git em bedruckte Branding es klars und läbhafts Uussie, während s klassischi Design e eifachi Integration in verschideni Markenidentitäte ermöglicht. BARTON isch es praktischs Promotionsprodukt und Firmegeschänk, geignet für de alltäglichi Gebruuch im Büro oder dihei.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Glänzigi Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 1.039
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 1.039 | 0 | ||
| 0,59 € | 1.082 | 0 | ||
| 0,59 € | 327 | 0 | ||
| 0,59 € | 166 | 0 | ||
| 0,44 € | 39.369 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 1.039 | 0 | ||
| 0,59 € | 1.082 | 0 | ||
| 0,59 € | 327 | 0 | ||
| 0,59 € | 166 | 0 | ||
| 0,44 € | 39.369 | 0 |
| Code | 44.058.20 |
| Model | BARTON |
| Description | BARTON isch e traditionelli Steiguet-Tasse mit em klassischte Form, was si zu eim vo de am meischte bruchte Modell im Promotionsbereich macht, dank ihrer Eifachheit und Funktionalität. D glänzigi Oberflächi git em bedruckte Branding es klars und läbhafts Uussie, während s klassischi Design e eifachi Integration in verschideni Markenidentitäte ermöglicht. BARTON isch es praktischs Promotionsprodukt und Firmegeschänk, geignet für de alltäglichi Gebruuch im Büro oder dihei. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Fassigsvermöge: 325 ml • Glänzigi Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Blau |
| Dimension | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Package | 36/12 |
| Net weight | 0.36 kg |
| Tampondruck, Keramikdruck | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 325 ml - 500 ml |
| Bar code | 8605025642796 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 36 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.3 x 0.33 m |
| Carton gross weight | 13.74 kg |
| Carton volume | 0.040 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200210000 |
| Empfohlener Drucktyp | Keramikdruck, Tampondruck |