SKY
Antistress-Artikel
44.047.90
0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Porzellantasse, 325 ml
TEO isch e Steiguet-Tasse mit ere klassische und wiit erkennbare Form, häufig brucht in Promotionskampagne und Markepräsentatione. Mit emene Fassigsvermöge vo 325 ml isch si vielsiitig fürs Gniesse vo verschidene Getränk, vom Morgekafi bis zu warme Tees über de Tag. Si isch us fiinere Keramik (new bone) hergestellt, eme Material wo sich dur e liichtere und dünnere Struktur, raffinierters Uussie und aagnehms Gfühl uszeichnet, bi beibehaltener Robustheit für de alltäglichi Gebruuch. D glänzigi Oberflächi verstärkt d Farbläbhaftigkeit wiiter und git dr Tasse es polierts und attraktivs Uussie. Das Modell isch nur in Wiiss erhältlich, was e zuverlässigi und neutrali Leinwand bietet wo maximali Klarheit und Wirkig bim Drucke ermöglicht - was si zu emene usgezeichnete Promotionsprodukt und Firmegeschänk macht.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Fiini Keramik (new bone) • Fassigsvermöge: 325 ml • Glänzigi Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet
Stocks: 11.259
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 11.259 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 11.259 | 0 |
| Code | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Description | TEO isch e Steiguet-Tasse mit ere klassische und wiit erkennbare Form, häufig brucht in Promotionskampagne und Markepräsentatione. Mit emene Fassigsvermöge vo 325 ml isch si vielsiitig fürs Gniesse vo verschidene Getränk, vom Morgekafi bis zu warme Tees über de Tag. Si isch us fiinere Keramik (new bone) hergestellt, eme Material wo sich dur e liichtere und dünnere Struktur, raffinierters Uussie und aagnehms Gfühl uszeichnet, bi beibehaltener Robustheit für de alltäglichi Gebruuch. D glänzigi Oberflächi verstärkt d Farbläbhaftigkeit wiiter und git dr Tasse es polierts und attraktivs Uussie. Das Modell isch nur in Wiiss erhältlich, was e zuverlässigi und neutrali Leinwand bietet wo maximali Klarheit und Wirkig bim Drucke ermöglicht - was si zu emene usgezeichnete Promotionsprodukt und Firmegeschänk macht. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Fiini Keramik (new bone) • Fassigsvermöge: 325 ml • Glänzigi Oberflächi • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Weiss |
| Dimension | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Package | 48/12 |
| Net weight | 0.34 kg |
| Tampondruck, Keramikdruck | |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 325 ml - 500 ml |
| Bar code | 8605025603858 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 48 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.275 x 0.44 m |
| Carton gross weight | 16.80 kg |
| Carton volume | 0.046 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200250000 |
| Empfohlener Drucktyp | Keramikdruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 22.5 x 8.5 cm |