CAMPUS STEEL
Trinkflasche, 400 ml
41.242.10
2,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 800 ml
D SPARTA Sportflasche mit eme Fassigsvermöge vo 800 ml isch e Premiumwahl under de Plastik-Wasserflasche, designed für aktivi Nutzer und de Alltagsgebruuch. Gmacht us PETG-Plastik, bietet si hochi Langläbigkeit, Stossresistänz und sicheri täglichi Verwendig (BPA-frei). D Flasche het Messmarkierige für eifachs Verfolge vo de Flüssigkeitszfuehr. En integriete Trinkhalm ermöglicht verschüttfreies Trinke, was si ideal für d Verwendig underwegs macht. En zuesätzliche Trinkstutze mit Silikonspitze bietet erhöhte Komfort bim Trinke. De Plastikdeckle mit Druckknopf-Mechanismus sicheret sicheres Öffne und Schliesse, währed de Textilband eifachs Trage ermöglicht.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: PETG-Plastik (BPA-frei) • Fassigsvermöge: 800 ml • Messmarkierige • Integriete Trinkhalm • Trinkstutze mit Silikonspitze • Druckknopf-Öffnig und -Schliessmechanismus • Plastikdeckle, auslaufsicher • Textil-Tragband • Liecht und langläbig • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 2.788
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 2.788 | 0 | ||
| 2,99 € | 1.840 | 0 | ||
| 2,99 € | 852 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 2.788 | 0 | ||
| 2,99 € | 1.840 | 0 | ||
| 2,99 € | 852 | 0 |
| Code | 41.242.10 |
| Model | SPARTA |
| Description | D SPARTA Sportflasche mit eme Fassigsvermöge vo 800 ml isch e Premiumwahl under de Plastik-Wasserflasche, designed für aktivi Nutzer und de Alltagsgebruuch. Gmacht us PETG-Plastik, bietet si hochi Langläbigkeit, Stossresistänz und sicheri täglichi Verwendig (BPA-frei). D Flasche het Messmarkierige für eifachs Verfolge vo de Flüssigkeitszfuehr. En integriete Trinkhalm ermöglicht verschüttfreies Trinke, was si ideal für d Verwendig underwegs macht. En zuesätzliche Trinkstutze mit Silikonspitze bietet erhöhte Komfort bim Trinke. De Plastikdeckle mit Druckknopf-Mechanismus sicheret sicheres Öffne und Schliesse, währed de Textilband eifachs Trage ermöglicht. Wichtigi Eigeschafte: Material: PETG-Plastik (BPA-frei) • Fassigsvermöge: 800 ml • Messmarkierige • Integriete Trinkhalm • Trinkstutze mit Silikonspitze • Druckknopf-Öffnig und -Schliessmechanismus • Plastikdeckle, auslaufsicher • Textil-Tragband • Liecht und langläbig • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 8.7 x 26.4 cm |
| Package | 60/1 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Tampondruck | |
| Material | PETG |
| Kapazität | 800 ml |
| Bar code | 8606010013713 |
| Pieces per carton | 60 |
| Carton dimensions | 0.495 x 0.41 x 0.475 m |
| Carton gross weight | 10.12 kg |
| Carton volume | 0.096 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392490000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Tampondruck |