KEN
Maniküre-Set, 7/1
41.217.10
2,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche
D HARPER Wasserflasche isch us umweltfreundlichem rezykliertem Edelstahl gmacht, was si zu ere verantwortungsvolle Wahl für moderni Marke macht. D Verwendig vo rezykliertem Stahl hilft, de Verbruuch vo natürliche Ressource und Energie z reduziere, währed wichtigi Materialeigenschaften wie Langläbigkeit, Korrosionsresistänz und neutrali Gschmacks- und Gruchseigenschaften erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret es liechteres Gwicht und alltäglichi Praktikabilität, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. Mit eme Fassigsvermöge vo 500 ml bietet si optimali Hydration dur de ganz Tag. De Silikongriff ermöglicht eifachs Trage, währed de Metalldeckle Auslaufe verhinderet. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: rezyklierter Edelstahl • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 500 ml • Silikon-Traggriff • Metalldeckle, auslaufsicher • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 1.965
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 1.965 | 0 | ||
| 2,99 € | 659 | 0 | ||
| 2,99 € | 1.991 | 0 | ||
| 2,99 € | 546 | 0 | ||
| 2,99 € | 2.480 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 1.965 | 0 | ||
| 2,99 € | 659 | 0 | ||
| 2,99 € | 1.991 | 0 | ||
| 2,99 € | 546 | 0 | ||
| 2,99 € | 2.480 | 0 |
| Code | 41.217.10 |
| Model | HARPER |
| Description | D HARPER Wasserflasche isch us umweltfreundlichem rezykliertem Edelstahl gmacht, was si zu ere verantwortungsvolle Wahl für moderni Marke macht. D Verwendig vo rezykliertem Stahl hilft, de Verbruuch vo natürliche Ressource und Energie z reduziere, währed wichtigi Materialeigenschaften wie Langläbigkeit, Korrosionsresistänz und neutrali Gschmacks- und Gruchseigenschaften erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret es liechteres Gwicht und alltäglichi Praktikabilität, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. Mit eme Fassigsvermöge vo 500 ml bietet si optimali Hydration dur de ganz Tag. De Silikongriff ermöglicht eifachs Trage, währed de Metalldeckle Auslaufe verhinderet. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezyklierter Edelstahl • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 500 ml • Silikon-Traggriff • Metalldeckle, auslaufsicher • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 6.5 x 21.8 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Recycelter Edelstahl |
| Kapazität | 500 ml |
| Bar code | 8605073878635 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.36 x 0.47 m |
| Carton gross weight | 8.22 kg |
| Carton volume | 0.061 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |