ZEPPELIN
Metalltasse, 400 ml
41.215.71
0,64 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Flaschenöffner aus Holz
De BAR Flascheöffner het en klassischi Form und eifachs Design, beschtimmt für de täglechi Gebruch und Wärbkampagne. D Kombination vo Edelschtahl im funktionelle Teil und eme Holzgriff git em Produkt en natürlechs und robuscts Usgseh. De grossi Holzgriff eignet sich bsunders für Lasergravur, was dise Öffner zu eme usgezeichnete Wärbartikel für Gastgäwerb, Events und Getränki-Marke macht. Mit sinere langlebige Konstruktion und eifache Handhaabig isch de BAR Öffner es praktischs und langlebigs Wärbprodukt.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Edelschtahl (Öffner), Holz (Griff)
Stocks: 1.456
Arrival:
10.000 - 29.06.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,64 € | 1.456 | 0 | 10.00029.06.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,64 € | 1.456 | 0 | 10.00029.06.26 |
| Code | 41.215.71 |
| Model | BAR |
| Description | De BAR Flascheöffner het en klassischi Form und eifachs Design, beschtimmt für de täglechi Gebruch und Wärbkampagne. D Kombination vo Edelschtahl im funktionelle Teil und eme Holzgriff git em Produkt en natürlechs und robuscts Usgseh. De grossi Holzgriff eignet sich bsunders für Lasergravur, was dise Öffner zu eme usgezeichnete Wärbartikel für Gastgäwerb, Events und Getränki-Marke macht. Mit sinere langlebige Konstruktion und eifache Handhaabig isch de BAR Öffner es praktischs und langlebigs Wärbprodukt. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Edelschtahl (Öffner), Holz (Griff) |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Beige |
| Dimension | 2.8 x 13.8 cm |
| Package | 200/50/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Holz, Rostfreier Stahl |
| Standard | |
| Bar code | 8605073849208 |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.31 x 0.31 x 0.29 m |
| Carton gross weight | 9.34 kg |
| Carton volume | 0.028 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 820551000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |