SCOOBY
Haustierleine, 3 m
41.206.10
5,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Thermosflasche, 550 ml
MARS isch e 550-ml vakuumisolierti Thermosflasche, entwicklet für Benutzer, wo hochwertige Verarbeitung, Langlebigkeit und moderns Design für alltäglichi Verwändig erwärte. Si isch ideal für Arbet, Reise, Training oder Outdoor-Aktivitäte. D Flasche isch us 304er Edelstahl gmacht, was Korrosionsbeständigkeit, langi Läbensduur und Erhaltung vom natürliche Gschmack vo de Getränk sicherstellt. Dank em Doppelwandufbau und dr Vakuumisolation bhalte Getränk d gwünschti Temperatur über längeri Ziit, ohni dass sich Kondenswasser uf dr Ussefläche bildet. De Bambusdeckle füegt zuesätzliche ästhetische und umwältfründliche Wert zue und isch geignet fürs Laserbranding, was d MARS-Flasche zu ere usgzeichnete Wahl für personalisierti und Firmegschänk macht. S Produkt chunnt im Gschänkböxli, bereit für promotionelli und gschäftlichi Verwändig.
Wichtigsti Merkmale:
Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 550 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Bambusdeckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli
Stocks: 0
Arrival:
4.000 - 02.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,49 € | 0 | 0 | 4.00002.08.26 | |
| 5,49 € | 0 | 0 | 3.50002.08.26 | |
| 5,49 € | 0 | 0 | 1.50002.08.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,49 € | 0 | 0 | 4.00002.08.26 | |
| 5,49 € | 0 | 0 | 3.50002.08.26 | |
| 5,49 € | 0 | 0 | 1.50002.08.26 |
| Code | 41.206.10 |
| Model | MARS |
| Description | MARS isch e 550-ml vakuumisolierti Thermosflasche, entwicklet für Benutzer, wo hochwertige Verarbeitung, Langlebigkeit und moderns Design für alltäglichi Verwändig erwärte. Si isch ideal für Arbet, Reise, Training oder Outdoor-Aktivitäte. D Flasche isch us 304er Edelstahl gmacht, was Korrosionsbeständigkeit, langi Läbensduur und Erhaltung vom natürliche Gschmack vo de Getränk sicherstellt. Dank em Doppelwandufbau und dr Vakuumisolation bhalte Getränk d gwünschti Temperatur über längeri Ziit, ohni dass sich Kondenswasser uf dr Ussefläche bildet. De Bambusdeckle füegt zuesätzliche ästhetische und umwältfründliche Wert zue und isch geignet fürs Laserbranding, was d MARS-Flasche zu ere usgzeichnete Wahl für personalisierti und Firmegschänk macht. S Produkt chunnt im Gschänkböxli, bereit für promotionelli und gschäftlichi Verwändig. Wichtigsti Merkmale: Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 550 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Auslaufsichere Bambusdeckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 7 x 20.5 cm |
| Package | 25/1 |
| Net weight | 0.27 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Bambus, Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 550 ml |
| Bar code | 8605040075074 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 25 |
| Carton dimensions | 0.41 x 0.4 x 0.245 m |
| Carton gross weight | 7.18 kg |
| Carton volume | 0.040 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |