MERLOT
Weinset in Geschenkbox, 4/1
41.200.70
3,85 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Flachmann, 170 ml
De PINTER 6 Flaschmann mit eme Standard-Fassigsvermöge vo 170 ml verbindet natürlichi Ästhetik mit Funktionalität. Er isch us Edelstahl 304 mit einwandiger Konstruktion gmacht und het e usseri Schicht us natürlichem Holz, wo ne einzigartig und premium uusgseh laat. Die Kombination vo Materiale macht ne bsunders attraktiv für Gschänk und Branding, da jede Flaschmann e liecht underschiidlichi Holztextur het. Er isch geignet für Lasergravur, was sin natürliche Appeal no wiiter verstärkt. S Produkt chunt in ere Gschänkbox, parat für d Präsentation.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: Edelstahl 304 mit natürlicher Holz-Usseschicht • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 170 ml • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 2.061
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,85 € | 2.061 | 0 | ||
| 3,85 € | 0 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,85 € | 2.061 | 0 | ||
| 3,85 € | 0 | 0 |
| Code | 41.200.70 |
| Model | PINTER 6 |
| Description | De PINTER 6 Flaschmann mit eme Standard-Fassigsvermöge vo 170 ml verbindet natürlichi Ästhetik mit Funktionalität. Er isch us Edelstahl 304 mit einwandiger Konstruktion gmacht und het e usseri Schicht us natürlichem Holz, wo ne einzigartig und premium uusgseh laat. Die Kombination vo Materiale macht ne bsunders attraktiv für Gschänk und Branding, da jede Flaschmann e liecht underschiidlichi Holztextur het. Er isch geignet für Lasergravur, was sin natürliche Appeal no wiiter verstärkt. S Produkt chunt in ere Gschänkbox, parat für d Präsentation. Wichtigi Eigeschafte: Material: Edelstahl 304 mit natürlicher Holz-Usseschicht • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 170 ml • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Braun |
| Dimension | 9 x 11 x 2 cm |
| Package | 80/1 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Holz, Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 170 ml |
| Bar code | 8605040067956 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 80 |
| Carton dimensions | 0.405 x 0.27 x 0.26 m |
| Carton gross weight | 9.34 kg |
| Carton volume | 0.028 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 732393000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 2 cm |