BORDO
Geschenkbox aus Holz für eine Flasche
41.197.71
4,95 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Holzbrett und Gläser im Set, 5/1
S FIESTA Serviereset isch es originals und usärgewohnlechs Wärbgschänk. S Set beinhaltet es Holz-Servierbrätt und vier Glas-Schotgläser zum Serviere vo Getränk. S Holzbrätt het en Seilgriff wo eifachs Träge ermöglicht, währed d Gläser s Set ergänze. D Kombination vo natürlechem Holz und Glas git em Produkt en warme, ruschtikale Charakter, geignet für Wärbkampagne, Events und Gastronomie-Gschänk. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Holz (Brätt), Glas (Schotgläser) • Inhalt vom Set: Holzbrätt und 4 Glas-Schotgläser • Feature: Seilgriff zum Träge und Ufhänge • Gschänkbox
Stocks: 1.982
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,95 € | 1.982 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,95 € | 1.982 | 0 |
| Code | 41.197.71 |
| Model | FIESTA |
| Description | S FIESTA Serviereset isch es originals und usärgewohnlechs Wärbgschänk. S Set beinhaltet es Holz-Servierbrätt und vier Glas-Schotgläser zum Serviere vo Getränk. S Holzbrätt het en Seilgriff wo eifachs Träge ermöglicht, währed d Gläser s Set ergänze. D Kombination vo natürlechem Holz und Glas git em Produkt en warme, ruschtikale Charakter, geignet für Wärbkampagne, Events und Gastronomie-Gschänk. S Produkt wird in ere Gschänkbox gliiferet. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Holz (Brätt), Glas (Schotgläser) • Inhalt vom Set: Holzbrätt und 4 Glas-Schotgläser • Feature: Seilgriff zum Träge und Ufhänge • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Beige |
| Dimension | 35 x 7 x 7 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Glas, Holz |
| Bar code | 8605040069905 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.465 x 0.375 x 0.37 m |
| Carton gross weight | 11.10 kg |
| Carton volume | 0.065 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 701337990000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |