BAROQUE
Geschenkbox aus Holz für eine Flasche
41.179.11
2,65 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Untersetzer-Set, 10/1
S RUBIK Set beschtaht us zehn Filz-Untersitzer in eme Bambus-Ständer, en funktionelli und schtilvolli Lösig für Tischoberschutz und Organisatínion. D Untersitzer sind us weichem, ahgnehmem Filz gmacht wo Oberflächi vor Chratzer, Schläg und Kondenswasser schützt. S kompakte Design erlaubt, d Untersitzer im Bambus-Sockel z schtaple wenn si nid braucht werde.
De Bambus-Ständer füegt en natürlechs und warms visuells Element hinzue, währed s Filzmaterial Siebdruck vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte uf einzelne Untersitzer erlaubt. S RUBIK Set chunnt in ere Gschänkbox, was es zu eme grossartige Wärbgschänk für Gastgäwerb, Heimbedarf, Büros und Kampagne macht wo uf Stil und Funktionalität fokussiert sind.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Filz (Untersitzer), Bambus (Ständer) • Inhalt vom Set: 10 Untersitzer mit Ständer • Gschänkbox
Stocks: 1.033
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 1.033 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 1.033 | 0 |
| Code | 41.179.11 |
| Model | RUBIK |
| Description | S RUBIK Set beschtaht us zehn Filz-Untersitzer in eme Bambus-Ständer, en funktionelli und schtilvolli Lösig für Tischoberschutz und Organisatínion. D Untersitzer sind us weichem, ahgnehmem Filz gmacht wo Oberflächi vor Chratzer, Schläg und Kondenswasser schützt. S kompakte Design erlaubt, d Untersitzer im Bambus-Sockel z schtaple wenn si nid braucht werde. De Bambus-Ständer füegt en natürlechs und warms visuells Element hinzue, währed s Filzmaterial Siebdruck vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte uf einzelne Untersitzer erlaubt. S RUBIK Set chunnt in ere Gschänkbox, was es zu eme grossartige Wärbgschänk für Gastgäwerb, Heimbedarf, Büros und Kampagne macht wo uf Stil und Funktionalität fokussiert sind. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Filz (Untersitzer), Bambus (Ständer) • Inhalt vom Set: 10 Untersitzer mit Ständer • Gschänkbox |
| Color | Dunkelgrau |
| Dimension | 10.7 x 10.7 x 6 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Siebdruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Bambus, Filzmaterial |
| Bar code | 8605040097663 |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.59 x 0.24 x 0.37 m |
| Carton gross weight | 8.98 kg |
| Carton volume | 0.052 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 580790100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck |