TRIBECA
Set aus zwei Keramiktassen für Cappuccino mit Untertassen, 2 x 180 ml
41.170.10
2,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 650 ml
D SAVA Wasserflasche mit eme Fassigsvermöge vo 650 ml verbindet Funktionalität mit Nachhaltigkeit, gmacht us rezykliertem Aluminium und mit eme Bambus-Deckle. D Verwendig vo rezykliertem Aluminium hilft, Abfall und Ressourceverbruuch z reduziere, währed Stärki, Langlabigkeit und liechti Eigeschafte erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret eifachi Tragbarkeit, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. S Design wird ergänzt dur en elastische Traggriff für zuesätzliche Bequemlichkeit underwegs. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: rezykliertes Aluminium und Bambus • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Elastische Traggriff • Auslaufsichere Bambus-Deckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 5.375
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 5.375 | 0 | ||
| 2,49 € | 944 | 0 | ||
| 2,49 € | 3.447 | 0 | ||
| 2,49 € | 3.316 | 0 | ||
| 2,49 € | 7 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 5.375 | 0 | ||
| 2,49 € | 944 | 0 | ||
| 2,49 € | 3.447 | 0 | ||
| 2,49 € | 3.316 | 0 | ||
| 2,49 € | 7 | 0 |
| Code | 41.170.10 |
| Model | SAVA |
| Description | D SAVA Wasserflasche mit eme Fassigsvermöge vo 650 ml verbindet Funktionalität mit Nachhaltigkeit, gmacht us rezykliertem Aluminium und mit eme Bambus-Deckle. D Verwendig vo rezykliertem Aluminium hilft, Abfall und Ressourceverbruuch z reduziere, währed Stärki, Langlabigkeit und liechti Eigeschafte erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret eifachi Tragbarkeit, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. S Design wird ergänzt dur en elastische Traggriff für zuesätzliche Bequemlichkeit underwegs. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezykliertes Aluminium und Bambus • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Elastische Traggriff • Auslaufsichere Bambus-Deckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 6.5 x 23.5 cm |
| Package | 40/1 |
| Net weight | 0.10 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Bambus, Recyceltes Aluminium |
| Kapazität | 650 ml |
| Bar code | 8605040069486 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 40 |
| Carton dimensions | 0.58 x 0.365 x 0.255 m |
| Carton gross weight | 4.60 kg |
| Carton volume | 0.054 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761510800000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 6 x 3 cm |