CORTEX
Untersetzer aus Kork
41.166.71
0,39 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Untersetzer aus Kork
De CORTEX POT Kork-Topfuntersitzer isch en grössere runde Korke-Untersitzer mit 18.5 cm Durchmesser, designed zum Understütze vo grösserem Gschürr direkt uf em Tisch. 100% us natürlechem Kork gmacht, eme nachhaltige, biologisch abbaubare und erneuerbare Material, betont er d umweltfründlechi Natur vom Produkt. Kork bietet en rutschfeschti, stabili und wärmeisolierendi Oberflächi, perfekt zum Platziere vo Teller, Auflaüf, Töpf und anderem grösserem Gschürr.
Mit sine grössere Dimensione isch d Oberflächi ideal für Lasergravur, wo klars und langlebigs Branding ermöglicht ohni d natürlechi Textur vom Material z beiiträchtige. CORTEX POT isch es usgezeichnets Wärbprodukt für Kampagne fokussiert uf Gastgäwerb, Nachhaltigkeit, Heimbedarf und umweltbewussti Gschänk.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Kork • Funktionalität: rutschfescht, Oberflächeschutz und Wärmeisolierig • Zweck: Topfuntersitzer für grosses Gschürr und Servierware
Stocks: 16.037
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,39 € | 16.037 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,39 € | 16.037 | 0 |
| Code | 41.166.71 |
| Model | CORTEX POT |
| Description | De CORTEX POT Kork-Topfuntersitzer isch en grössere runde Korke-Untersitzer mit 18.5 cm Durchmesser, designed zum Understütze vo grösserem Gschürr direkt uf em Tisch. 100% us natürlechem Kork gmacht, eme nachhaltige, biologisch abbaubare und erneuerbare Material, betont er d umweltfründlechi Natur vom Produkt. Kork bietet en rutschfeschti, stabili und wärmeisolierendi Oberflächi, perfekt zum Platziere vo Teller, Auflaüf, Töpf und anderem grösserem Gschürr. Mit sine grössere Dimensione isch d Oberflächi ideal für Lasergravur, wo klars und langlebigs Branding ermöglicht ohni d natürlechi Textur vom Material z beiiträchtige. CORTEX POT isch es usgezeichnets Wärbprodukt für Kampagne fokussiert uf Gastgäwerb, Nachhaltigkeit, Heimbedarf und umweltbewussti Gschänk. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Kork • Funktionalität: rutschfescht, Oberflächeschutz und Wärmeisolierig • Zweck: Topfuntersitzer für grosses Gschürr und Servierware |
| Color | Beige |
| Dimension | Ø 18.5 x 1 cm |
| Package | 120/40/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Lasergravur, Siebdruck | |
| Material | Kork |
| Bar code | 8605040079478 |
| Pieces per carton | 120 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.21 x 0.655 m |
| Carton gross weight | 9.64 kg |
| Carton volume | 0.052 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 450390000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Siebdruck |