TNT 96
Streichhölzer, 96mm
41.152.10
1,74 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 400 ml
D CAMPUS MAT Flasche isch e moderni Variation vo eusem bekanntiste Modell us de Campus-Kollektion, designed für Wanderer, Outdoor-Begeisterte und aktivi Nutzer. Si isch es ideals Promotionsprodukt für Kampagne mit Fokus uf Outdoor-Aktivitäte. Gmacht us rezykliertem Aluminium mit einwandiger Konstruktion, stellt si e umweltverantwortlicheri Wahl dar, wo Abfall und Ressourceverbruuch reduziert, währed Langläbigkeit und Stärki erhalte blibed. Mit eme Fassigsvermöge vo 400 ml isch si praktisch für de Alltagsgebruuch, währed de Karabiner eifachs Befestige a Rucksäck oder Usrüstig ermöglicht. D matti Oberflächi und d breiteri Palette vo zitgenössische neutrale Farbe gäbed dere Flasche en sophistizierte Look, was si bsunders aasprechend für moderni Marke macht. Si isch geignet für Lasergravur und chunt mit eme auslaufsichere Plastikdeckle.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: rezykliertes Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 400 ml • Karabiner zum Befestige • Matti Oberflächi • Auslaufsichere Plastikdeckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 997
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,74 € | 997 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.356 | 0 | ||
| 1,74 € | 1.117 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.993 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.220 | 0 | ||
| 1,74 € | 5.002 | 0 | ||
| 1,74 € | 1.979 | 0 | ||
| 1,74 € | 78 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,74 € | 997 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.356 | 0 | ||
| 1,74 € | 1.117 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.993 | 0 | ||
| 1,74 € | 3.220 | 0 | ||
| 1,74 € | 5.002 | 0 | ||
| 1,74 € | 1.979 | 0 | ||
| 1,74 € | 78 | 0 |
| Code | 41.152.10 |
| Model | CAMPUS MAT |
| Description | D CAMPUS MAT Flasche isch e moderni Variation vo eusem bekanntiste Modell us de Campus-Kollektion, designed für Wanderer, Outdoor-Begeisterte und aktivi Nutzer. Si isch es ideals Promotionsprodukt für Kampagne mit Fokus uf Outdoor-Aktivitäte. Gmacht us rezykliertem Aluminium mit einwandiger Konstruktion, stellt si e umweltverantwortlicheri Wahl dar, wo Abfall und Ressourceverbruuch reduziert, währed Langläbigkeit und Stärki erhalte blibed. Mit eme Fassigsvermöge vo 400 ml isch si praktisch für de Alltagsgebruuch, währed de Karabiner eifachs Befestige a Rucksäck oder Usrüstig ermöglicht. D matti Oberflächi und d breiteri Palette vo zitgenössische neutrale Farbe gäbed dere Flasche en sophistizierte Look, was si bsunders aasprechend für moderni Marke macht. Si isch geignet für Lasergravur und chunt mit eme auslaufsichere Plastikdeckle. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezykliertes Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 400 ml • Karabiner zum Befestige • Matti Oberflächi • Auslaufsichere Plastikdeckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Package | 100/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Recyceltes Aluminium |
| Kapazität | 400 ml |
| Bar code | 8605040052082 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.68 x 0.355 x 0.38 m |
| Carton gross weight | 7.18 kg |
| Carton volume | 0.092 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761510800000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 2.5 cm |