FLARE
Metall-Feuerzeug
41.129.80
1,19 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Flachmann, 30 ml
D BRANDY 1 Flaschmann, gmacht us Edelstahl 304, sticht use mit sim kompakte Design, wo ne sogar als Schlüsselahänger tragbar macht. Mit eme Fassigsvermöge vo 30 ml isch er es praktischs und diskrets Accessoire, wo immer griffbereit isch. Dank em Karabiner cha er eifach a Schlüssel, Täsche oder Rucksäck befestiget wärde, was ne zum ideale Promotionsartikel oder Gschänk macht. D robuscht einwandigi Konstruktion sicheret langläbigi Verwendig, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: Edelstahl 304 • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 30 ml • Karabiner zum Befestige • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 1.011
Arrival:
400 - 15.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,19 € | 1.011 | 0 | 40015.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,19 € | 1.011 | 0 | 40015.05.26 |
| Code | 41.129.80 |
| Model | BRANDY 1 |
| Description | D BRANDY 1 Flaschmann, gmacht us Edelstahl 304, sticht use mit sim kompakte Design, wo ne sogar als Schlüsselahänger tragbar macht. Mit eme Fassigsvermöge vo 30 ml isch er es praktischs und diskrets Accessoire, wo immer griffbereit isch. Dank em Karabiner cha er eifach a Schlüssel, Täsche oder Rucksäck befestiget wärde, was ne zum ideale Promotionsartikel oder Gschänk macht. D robuscht einwandigi Konstruktion sicheret langläbigi Verwendig, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: Edelstahl 304 • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 30 ml • Karabiner zum Befestige • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Silber |
| Dimension | 4 x 7 x 2 cm |
| Package | 400/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 30 ml |
| Bar code | 8605040048627 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 400 |
| Carton dimensions | 0.49 x 0.23 x 0.325 m |
| Carton gross weight | 15.30 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 732690980000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |