BRUT BLACK
Flaschenöffner
41.123.71
6,95 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Weinset in Geschenkbox, 3/1
S ROSE Wiiset in ere chleine Holzbox isch designed fürs eifache und elegante Gniesse vo Wii. S Set beinhaltet drei essenzielli Wii-Accessoires: en Korkezüeher zum Öffne vo de Fläsche, en Flascheverschüluss wo hilft d Wiiaroma nach em Öffne z bewahre, und en Flascherring wo verhinderet dass de Wii am Fläschehals abelauft bim Iigiesse. Alli Element sind us ere Kombination vo Holz und Edelschtahl gmacht und suuber organisiert innerhalb vo de Holzbox. Trotz de kompakte Dimensione bietet d Box gnueg Platz für Personalisierig dur Lasergravur, was das Set geignet macht für Wiipromotione und Marke-Gschänk.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Edelschtahl (Werkzüg), Holz (Box) • Inhalt vom Set: Korkezüeher, Flascheverschüluss, Flascherring • Funktionalität: Öffne und Bewahre vo Wii • Box: Holzgschänkbox
Stocks: 0
Arrival:
4.032 - 26.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 6,95 € | 0 | 0 | 4.03226.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 6,95 € | 0 | 0 | 4.03226.07.26 |
| Code | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Description | S ROSE Wiiset in ere chleine Holzbox isch designed fürs eifache und elegante Gniesse vo Wii. S Set beinhaltet drei essenzielli Wii-Accessoires: en Korkezüeher zum Öffne vo de Fläsche, en Flascheverschüluss wo hilft d Wiiaroma nach em Öffne z bewahre, und en Flascherring wo verhinderet dass de Wii am Fläschehals abelauft bim Iigiesse. Alli Element sind us ere Kombination vo Holz und Edelschtahl gmacht und suuber organisiert innerhalb vo de Holzbox. Trotz de kompakte Dimensione bietet d Box gnueg Platz für Personalisierig dur Lasergravur, was das Set geignet macht für Wiipromotione und Marke-Gschänk. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Edelschtahl (Werkzüg), Holz (Box) • Inhalt vom Set: Korkezüeher, Flascheverschüluss, Flascherring • Funktionalität: Öffne und Bewahre vo Wii • Box: Holzgschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Beige |
| Dimension | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Package | 42/1 |
| Net weight | 0.40 kg |
| Lasergravur, Siebdruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Holz |
| Bar code | 8605040080450 |
| Documentation | Test report |
| Pieces per carton | 24 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.27 x 0.37 m |
| Carton gross weight | 9.90 kg |
| Carton volume | 0.038 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 820551000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Siebdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 9 x 5 cm |