CALM
Antistress-Artikel
41.108.90
1,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche für Sublimation, 400 ml
D CAMPUS SUBLI Flasche isch es witers Modell us euserer Campus-Kollektion, wo alli Eigeschafte vom Standard-Campus-Modell biibehaltet mit em zuesätzliche Vorteil vo erwiiterete Branding-Möglichkeite. Gmacht us rezykliertem Aluminium mit einwandiger Konstruktion, stellt si e umweltverantwortlicheri Wahl dar, wo Abfall und Ressourceverbruuch reduziert, währed Langläbigkeit und Stärki erhalte blibed. Was si uszeichnet isch ihri spezielli Sublimationsbeschichtig, wo zuesätzlich zur Lasergravur au Vollfarbdruck mit Sublimation ermöglicht. Mit eme Fassigsvermöge vo 400 ml isch si praktisch für de Alltagsgebruuch, währed de Karabiner eifachs Befestige a Rucksäck oder Usrüstig ermöglicht. D Flasche chunt mit eme auslaufsichere Plastikdeckle.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: rezykliertes Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 400 ml • Karabiner zum Befestige • Sublimations-Glanzoberflächi • Auslaufsichere Plastikdeckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 17.683
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 17.683 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 17.683 | 0 |
| Code | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Description | D CAMPUS SUBLI Flasche isch es witers Modell us euserer Campus-Kollektion, wo alli Eigeschafte vom Standard-Campus-Modell biibehaltet mit em zuesätzliche Vorteil vo erwiiterete Branding-Möglichkeite. Gmacht us rezykliertem Aluminium mit einwandiger Konstruktion, stellt si e umweltverantwortlicheri Wahl dar, wo Abfall und Ressourceverbruuch reduziert, währed Langläbigkeit und Stärki erhalte blibed. Was si uszeichnet isch ihri spezielli Sublimationsbeschichtig, wo zuesätzlich zur Lasergravur au Vollfarbdruck mit Sublimation ermöglicht. Mit eme Fassigsvermöge vo 400 ml isch si praktisch für de Alltagsgebruuch, währed de Karabiner eifachs Befestige a Rucksäck oder Usrüstig ermöglicht. D Flasche chunt mit eme auslaufsichere Plastikdeckle. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezykliertes Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 400 ml • Karabiner zum Befestige • Sublimations-Glanzoberflächi • Auslaufsichere Plastikdeckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Weiss |
| Dimension | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Package | 100/1/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Sublimation | |
| Material | Recyceltes Aluminium |
| Kapazität | 400 ml |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8605040044919 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.725 x 0.38 x 0.385 m |
| Carton gross weight | 7.90 kg |
| Carton volume | 0.106 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761510800000 |
| Empfohlener Drucktyp | Sublimation |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 2.5 cm |