LIMBO
Antistress-Artikel
41.079.71
0,12 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Untersetzer aus Kork
De CORTEX O Korke-Untersitzer isch en eifache, runde Untersitzer us natürlechem Kork, designed primmär für Lasergravur. D natürlechi Textur und Farb vom Kork biete en usgezeichneti Oberflächi zum Ufzeige vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte, währed s Material selbscht en rutschfeschti und schützendi Oberflächi bietet wo Tisch vor Chratzer, Hitzi und Kondenswasser bewahrt. Mit sinere minimalistischi Ästhetik und funktionellem Design isch CORTEX O en ideali Wahl für Wärbkampagne, Events, Gastgäwerb oder brandi Gschänk wo klari und sichtbari Gravur gwünscht wird.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Kork
Stocks: 12.959
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,12 € | 12.959 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,12 € | 12.959 | 0 |
| Code | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Description | De CORTEX O Korke-Untersitzer isch en eifache, runde Untersitzer us natürlechem Kork, designed primmär für Lasergravur. D natürlechi Textur und Farb vom Kork biete en usgezeichneti Oberflächi zum Ufzeige vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte, währed s Material selbscht en rutschfeschti und schützendi Oberflächi bietet wo Tisch vor Chratzer, Hitzi und Kondenswasser bewahrt. Mit sinere minimalistischi Ästhetik und funktionellem Design isch CORTEX O en ideali Wahl für Wärbkampagne, Events, Gastgäwerb oder brandi Gschänk wo klari und sichtbari Gravur gwünscht wird. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Kork |
| Color | Beige |
| Dimension | Ø 9 x 0.5cm |
| Package | 1000/100/10 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Lasergravur, Siebdruck | |
| Material | Kork |
| Bar code | 8605040018644 |
| Pieces per carton | 768 |
| Carton dimensions | 0.324 x 0.315 x 0.47 m |
| Carton gross weight | 8.14 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 450390000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Siebdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | Ø 5cm |