PARMA
Holzschneidebrett und Käsemesser mit Holzgriffen, 3/1
41.071.10
1,09 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 550 ml
D H2O PLUS Flasche mit eme Fassigsvermöge vo 550 ml het es unverwächsligs und klassisches Design mit em Fokus uf Nachhaltigkeit. Gmacht us umweltfreundlichem RPET-Plastik, hergschtellt dur s Rezykliere vo Plastikflasche, hilft si Abfall z reduziere und natürliche Ressource z schoone. Ihres halbtransparent Design ermöglicht eifachs Überwaache vom Flüssigkeitsstand, was si praktisch für de Alltagsgebruuch macht. De Metalldeckle isch auslaufsicher und gwährleistet sichere Verschluss, währed de Textilband eifachs Trage ermöglicht. De Deckle isch geignet für Lasergravur, was die Flasche zu eme uusgezeichnete Promotionsartikel macht.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: RPET-Plastik • Fassigsvermöge: 550 ml • Halbtransparents Design • Metalldeckle, auslaufsicher • Textil-Tragband • Deckle geignet für Lasergravur • Umweltfreundlichs Material • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 2.376
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,09 € | 2.376 | 0 | ||
| 1,09 € | 6.450 | 0 | ||
| 1,09 € | 13.154 | 0 | ||
| 1,09 € | 2.688 | 0 | ||
| 1,09 € | 4.575 | 0 | ||
| 1,09 € | 12.024 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,09 € | 2.376 | 0 | ||
| 1,09 € | 6.450 | 0 | ||
| 1,09 € | 13.154 | 0 | ||
| 1,09 € | 2.688 | 0 | ||
| 1,09 € | 4.575 | 0 | ||
| 1,09 € | 12.024 | 0 |
| Code | 41.071.10 |
| Model | H2O PLUS |
| Description | D H2O PLUS Flasche mit eme Fassigsvermöge vo 550 ml het es unverwächsligs und klassisches Design mit em Fokus uf Nachhaltigkeit. Gmacht us umweltfreundlichem RPET-Plastik, hergschtellt dur s Rezykliere vo Plastikflasche, hilft si Abfall z reduziere und natürliche Ressource z schoone. Ihres halbtransparent Design ermöglicht eifachs Überwaache vom Flüssigkeitsstand, was si praktisch für de Alltagsgebruuch macht. De Metalldeckle isch auslaufsicher und gwährleistet sichere Verschluss, währed de Textilband eifachs Trage ermöglicht. De Deckle isch geignet für Lasergravur, was die Flasche zu eme uusgezeichnete Promotionsartikel macht. Wichtigi Eigeschafte: Material: RPET-Plastik • Fassigsvermöge: 550 ml • Halbtransparents Design • Metalldeckle, auslaufsicher • Textil-Tragband • Deckle geignet für Lasergravur • Umweltfreundlichs Material • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 6.5 x 23 cm |
| Package | 53/1 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Lasergravur, Tampondruck | |
| Material | RPET |
| Kapazität | 550 ml |
| Thema | RPET |
| Bar code | 8605073853199 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 53 |
| Carton dimensions | 0.59 x 0.41 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 4.88 kg |
| Carton volume | 0.058 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392490000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |