BOSTON
Business-Rucksack
40.064.10
7,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Regenschirm mit automatischer Öffnung
Schirm mit automatischer Öffnig und windresistänter Konstruktion, entworfed für de Alltag und zueverlässige Schutz bi windigem Wätter. Gmacht us stabilem 190T Pongee-Stoff, wo langfristigi Leistig und gueti Wätterresistänz garantiert. D Konstruktion mit schwarzem Metallstab und Glasfaser-Rahme (FRP) sorgt für verstärkti Stabilität, während de Holzgriff mit Handgelenkband en klassische Look und komfortables Halte bietet. Dank sinere Grössi und em gschäftsorientiertA Design isch das Modell es geeignets Promoprodukt und Gschäftsgschänk.
Wichtigsti Eigeschafte:
Schirm mit automatischer Öffnig • Windresistänte Schirm • 27" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • Schwarze Metallstab • Glasfaser-Rippe (FRP) • Holzgriff mit Band • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande
Stocks: 113
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,49 € | 113 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,49 € | 113 | 0 |
| Code | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Description | Schirm mit automatischer Öffnig und windresistänter Konstruktion, entworfed für de Alltag und zueverlässige Schutz bi windigem Wätter. Gmacht us stabilem 190T Pongee-Stoff, wo langfristigi Leistig und gueti Wätterresistänz garantiert. D Konstruktion mit schwarzem Metallstab und Glasfaser-Rahme (FRP) sorgt für verstärkti Stabilität, während de Holzgriff mit Handgelenkband en klassische Look und komfortables Halte bietet. Dank sinere Grössi und em gschäftsorientiertA Design isch das Modell es geeignets Promoprodukt und Gschäftsgschänk. Wichtigsti Eigeschafte: Schirm mit automatischer Öffnig • Windresistänte Schirm • 27" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • Schwarze Metallstab • Glasfaser-Rippe (FRP) • Holzgriff mit Band • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 120 x 97 cm |
| Package | 20/10 |
| Net weight | 0.58 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Pongee |
| Produktart | Automatischer Öffnung, 8 Segmente |
| Performance | Wetterfeste Bekleidung |
| Bar code | 8605040075432 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.96 x 0.26 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 13.24 kg |
| Carton volume | 0.050 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 20 x 8 cm |