MARLON
Business-Rucksack
40.045.10
7,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Windfester Taschenschirm mit automatischer Öffnung und Schliessung
Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache, entworfed für s Gschäft und de Alltag. De 3-teiligi schwarzi Metallstab ermöglicht praktischs Zuelege und Stabilität, während 190T Pongee zueverlässige Rägeschutz bietet. De Soft-Touch-Plastikgriff sorgt für komfortables Halte, und d Metall-Spitze verstärked d Gsamt-Lääbensduur vo de Konstruktion. Dank sim gschäftsorientiertA Design und de Husse us glichem Material isch das Modell geignet als Promoprodukt und Gschäftsgschänk zum Brande.
Wichtigsti Eigeschafte:
Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 21,5" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • 3-teilige Metallstab • Soft-Touch-Plastikgriff • Metall-Spitze • Husse us glichem Material • Gschäftsstil • Geignet zum Brande
Stocks: 4.036
Arrival:
3.000 - 01.10.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,90 € | 4.036 | 0 | 3.00001.10.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,90 € | 4.036 | 0 | 3.00001.10.26 |
| Code | 40.045.10 |
| Model | SMITH |
| Description | Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache, entworfed für s Gschäft und de Alltag. De 3-teiligi schwarzi Metallstab ermöglicht praktischs Zuelege und Stabilität, während 190T Pongee zueverlässige Rägeschutz bietet. De Soft-Touch-Plastikgriff sorgt für komfortables Halte, und d Metall-Spitze verstärked d Gsamt-Lääbensduur vo de Konstruktion. Dank sim gschäftsorientiertA Design und de Husse us glichem Material isch das Modell geignet als Promoprodukt und Gschäftsgschänk zum Brande. Wichtigsti Eigeschafte: Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 21,5" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • 3-teilige Metallstab • Soft-Touch-Plastikgriff • Metall-Spitze • Husse us glichem Material • Gschäftsstil • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 97 x 60 (32)cm |
| Package | 30/10/1 |
| Net weight | 0.43 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Pongee |
| Produktart | Automatischer Öffnung, 8 Segmente |
| Performance | Wetterfeste Bekleidung |
| Bar code | 8605025685571 |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.3 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 13.60 kg |
| Carton volume | 0.043 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 20 x 7 cm |