DOVE
Tragtasche, 130 g/m2
40.040.10
2,69 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Taschenschirm mit manueller Öffnung
Schirm mit manueller Öffnig – es eifachs und praktischs Promoprodukt für de Alltag. Gmacht us 170T Polyester mit eme Metallstab und Metall-Rippe, wo grundlegendi Stabilität und zueverlässigi Leistig bietend. De silberfarbigi Plastikgriff mit Band sorgt für eifachs Halte, während d silberfarbigi Kappe en suubere und klassische Optik git. Dank sim sehr kompetitive Pris isch das Modell en usgezeichneti Wahl für grossi Promokampagne und Gschäftsgschänk.
Wichtigsti Eigeschafte:
Schirm mit manueller Öffnig • 21" Schirm • 8 Rippe • Material: 170T Polyester • Metallstab • Metall-Rippe • Plastikgriff mit Band • Silberi Kappe • Usgezeichnete Pris • Geignet zum Brande
Stocks: 8.073
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,69 € | 8.073 | 0 | ||
| 2,69 € | 173 | 0 | ||
| 2,69 € | 6.867 | 0 | ||
| 2,69 € | 3.335 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.476 | 0 | ||
| 2,69 € | 16.434 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,69 € | 8.073 | 0 | ||
| 2,69 € | 173 | 0 | ||
| 2,69 € | 6.867 | 0 | ||
| 2,69 € | 3.335 | 0 | ||
| 2,69 € | 1.476 | 0 | ||
| 2,69 € | 16.434 | 0 |
| Code | 40.040.10 |
| Model | SUPER MINI |
| Description | Schirm mit manueller Öffnig – es eifachs und praktischs Promoprodukt für de Alltag. Gmacht us 170T Polyester mit eme Metallstab und Metall-Rippe, wo grundlegendi Stabilität und zueverlässigi Leistig bietend. De silberfarbigi Plastikgriff mit Band sorgt für eifachs Halte, während d silberfarbigi Kappe en suubere und klassische Optik git. Dank sim sehr kompetitive Pris isch das Modell en usgezeichneti Wahl für grossi Promokampagne und Gschäftsgschänk. Wichtigsti Eigeschafte: Schirm mit manueller Öffnig • 21" Schirm • 8 Rippe • Material: 170T Polyester • Metallstab • Metall-Rippe • Plastikgriff mit Band • Silberi Kappe • Usgezeichnete Pris • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 97 x 56 (23)cm |
| Package | 40/20 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Produktart | Manueller Öffnung, 8 Segmente |
| Bar code | 8605025667317 |
| Pieces per carton | 40 |
| Carton dimensions | 0.44 x 0.27 x 0.23 m |
| Carton gross weight | 10.70 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 18 x 7cm |