W CARD
Find-My-Karte mit Ortungsfunktion
38.197.90
6,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Einzeladapter
Reiseadapter gmacht für Reisendi wo nach Europa chome und elektrisch Grät mit verschidene Steckertype sicher benutze wänd. Er ermöglicht s Aschliesse vo geerdete und ungeerdete Stecker us mehrere Länder a europäischi (Schuko) Steckdose. I de Schwyz designed vo SKROSS, wird dr Adapter i re Gschänkbox glieferet und isch geignet für Wärbe- und B2B-Gebruch.
Wichtigsti Eigeschafte:
Reiseadapter • Gmacht für Reisendi wo nach Europa chome • Geignet für Grät mit geerdete und ungeerdete Stecker (2- und 3-polig) • Iigangsstecker für: Schwyz, Italie, Brasilie, UK, USA/Japan, Australie/China, Euro • Usgangsstecker: Europa (Schuko) • Iigangsspannig 100–250 V • Maximali Belastig 16 A • Leisigsbewertig: 100 V – 1600 W / 250 V – 4000 W • Designed in Switzerland, SKROSS Marke • Gschänkbox
Stocks: 346
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 6,99 € | 346 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 6,99 € | 346 | 0 |
| Code | 38.197.90 |
| Model | WORLD TO EUROPE |
| Description | Reiseadapter gmacht für Reisendi wo nach Europa chome und elektrisch Grät mit verschidene Steckertype sicher benutze wänd. Er ermöglicht s Aschliesse vo geerdete und ungeerdete Stecker us mehrere Länder a europäischi (Schuko) Steckdose. I de Schwyz designed vo SKROSS, wird dr Adapter i re Gschänkbox glieferet und isch geignet für Wärbe- und B2B-Gebruch. Wichtigsti Eigeschafte: Reiseadapter • Gmacht für Reisendi wo nach Europa chome • Geignet für Grät mit geerdete und ungeerdete Stecker (2- und 3-polig) • Iigangsstecker für: Schwyz, Italie, Brasilie, UK, USA/Japan, Australie/China, Euro • Usgangsstecker: Europa (Schuko) • Iigangsspannig 100–250 V • Maximali Belastig 16 A • Leisigsbewertig: 100 V – 1600 W / 250 V – 4000 W • Designed in Switzerland, SKROSS Marke • Gschänkbox |
| Brand | SKROSS |
| Color | Weiss |
| Dimension | 6.5 x 4.7 x 5.8 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Plastik |
| Bar code | 7640326820260 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.505 x 0.325 x 0.165 m |
| Carton gross weight | 4.06 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 853669900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |